Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én azért írok ide mert nem...

Én azért írok ide mert nem akarom hogy aki ismer az olvassa! Sajnos nemtom mit tegyek és mi tévő legyek? Kérlek olvassátok el amit leirok és adjatok tanácsot. Mit tegyek? Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Elmesélem az elejétől a történetet! Én megcsaltam a párom, de ugy hogy titokba elmentem tőle messzire, de mikor visszajöttem bevallottam neki mindent! Pár honapra bevallota hogy mikor megtettem utána pár napra ő is megtette! Ezt én még akkor nemis fogtam fel nagyon, most igy pár hete hogy komolyan elhittem és felfogtam énis mit tettem! Tudom hogy én vagyok a hibás, de rettenetesen fáj, kínoz a gondolat hogy milyen szavakat mondott neki. Minden este ugy alszok el hogy arra gondolok és csak sirni tudok, és reggel is ugyanaz. Nem tom hogy mit tegyek, mert nagyon nehezen bírom. Mit lehet ilyenkor tenii, mert elhagyni se akarom mert tiszta szívemből szeretem és bánom hogy azt tettem vele, de viszont már a szívem nem bírja azt a gondolatot egyfolytában hogy más nővel is volt, a gondolat egyszerűen ettől taszít tőle. Mit tehetnék? Mi tévő legyek?

2012. febr. 20. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Mindenféleképpen meg kell ezt beszélnetek rendesen. Ki és miért tette, mi indoka volt megcsalni a másikat, mindketten szerelmesek vagytok e.
2012. febr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Hát most már nem sirdogálni kell, hanem vállalni a következményeket! Te okoztál fájdalmat a párodnak és te okoztad ezt a helyzetet, igy ö is mondhatná neked ugyanugy hogy nem tud hozzádérni! Amugy meg nem olyan biztos hogy megtette ö is, lehet csak férfi büszkeségböl mondta hogy visszavágjon.
2012. febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Ebből már nem biztos, hogy lehet még jó kapcsolat, mivel a párkapcsolat alapja a bizalom és a hűség, nem szerethettétek egymást annyira ha megtudtátok csalni egymást. Nem tapasztalat, de ha valakit szeretek, én másra nem tudok gondolni 14L
2012. febr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Hasonló helyzetben voltunk mi is a párommal, de tanácsot sajnos nem tudok adni.Nálunk az idő volt a gyógyír és az hogy tudatosan akartuk hogy rendeződjön a kapcsolatunk.Rengeteget beszélgettünk, és őszintén megbántuk mindketten ami történt.Nem ment könnyen, volt sok sírás, szomorkodás, gondok még a szexben is ami azelőtt soha ....de sikerült túltenni magunkat rajta...ne ijedj meg de kellett neki vagy másfél év.

Tehát türelem és sok sok törődés:)

2012. febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Ennek a kapcsolatnak vége lett. Tudod, mikor? Amikor megcsaltad. Lehet keseregni miatta, de felesleges. Fiatalok vagytok és ez a ti korotokban még a megbocsáthatatlan dolgok közé tartozik.
2012. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért eleve valami nem volt százas a kapcsolatba ha te előre megfontoltan megcsaltad, ő pedig kapásból (viszont)tudott csalni valakivel szóval volt függőben valami.

Ezen kellene elgondolkodnod.

2012. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha én nagyon szeretném a párom akkor inkább élnék vele és ezekkel a gondolatokkal,,mint nélküle ugyan ezzel a gondolattal.

Na ezen gondolkodj el!!!

2012. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

De az õ szive vajon, hogyan birja, hogy te megcsaltad más férfival.

Vagy szakitatok vagy felejtetek mindketten.

2012. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Huh.Ez igazán nehéz lehet.

Először is neked kell elgondolkodnod, hogy te miért tetted, miért csaltad meg. Nyilván utána meg is bántad, ezért mondtad el neki, ami szerintem nagyon becsülendő, és így talán jobb is, mintha évek múlva derült volna ki. Az hogy elomndtad valószínűleg indikátora volt annak hogy a párod is más nővel lefeküdt, pár nappal azután hogy elmondtad neki.

Mindenképpen beszélnetek kell erről, de meg kell értened hogy a párod bizalma irántad valahol a béka segge alatt van. Hogy is bízhatna meg benned újra amikor megcsaltad?

Sajnos az a bizalom ami volt a gondjaitok előtt soha nem fog visszaállni, mégha ki is békültök. Soha nem lesz ugyanolyan, mert ha ki is békültök, és el is felejtitek a történteket mindig ott fog motoszkálni benned is és párodban is hogy mi lesz ha mégegyszer megteszi?!

Tehát valamilyen szinten mindenképp el kell fogadnod azt ami történt

2012. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aki szereti a másikat, az foggal-körömmel ellenáll a kísértésnek. Így hogy alaposan megtrevezted, talán órákat utazva egy kis kihágásért... Nem ítéllek el, mert nincs hozzá közöm. Csak tényleg vállani kell a következményeket. Gondolj bele, a párod mit érezhetett! Megjegyzem, én az ő helyében nem ezt tettem volna, ha szeretem a párom. Üljetek le megbeszélni, hogy tudjátok-e így folytatni! Hallgasd meg az ő véleményét is az egészről! Én nem tudom, le tudnám-e küzdeni a férfiúi büszkeségemet, ha engem megcsalnának.
2012. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!