Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Guido kérdése:

Szerintetek ez normális? Egyből hagyjam ott vagy várjak vele? 21/F

Figyelt kérdés

Barátnőm, megbánta hogy lefeküdt velem (ö akarta) és most úgy döntött, hogy inkább nem akar tőlem semmi komolyat.

De ez a kapcsolatban abban merülne ki hogy csók meg ölelés.


2012. máj. 9. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
nem análba kellett volna vágnod
2012. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hindenburg válasza:
a barátnőd egy döntésképtelen liba...
2012. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg meg kéne beszélni, hogy miért, hogyan ?


Mielőtt itt megy az összevissza vagdalkozás és fejetlenség.

2012. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ö nem akart semmit tenni én csináljak mindent. És akkor most azt hiszi csak kihasználtam ezzel mert hajnalban haza mentem. 50km-t kellet hajnali 1-kor vezetnem és majdnme elaludtam xD És ezt nem érti meg
2012. máj. 9. 20:39
 5/10 anonim ***** válasza:
50km ? Már ne haragudj de mi az , biciklivel letekerem.
2012. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem erőltetted a szex témát? Lehet csak beadta a derekát?

Ha nem volt rá felkészülve akkor megértem hogy nem nagy élmény neki. Meg ha oltári béna voltál.

2012. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a történetben az volt a lényeg hogy vezetésközben nem akartam bealudni és azért viharzottam el :D de neki ez azt mondta, hogy megkaptam és elhuztam onnan
2012. máj. 9. 20:42
 8/10 A kérdező kommentje:
elég annyi, hogy hogy egy csomó módón kényeztettem szal többszöri élvezetben részesittem. itt most az a történet lényege, hogy azt hiszi erre ment ki minden
2012. máj. 9. 20:44
 9/10 anonim ***** válasza:
És miért nem tudtál ott aludni 21 évesen? Vagy a barátnőd csak 14 és nem engedik a szülei? Mást nem tudok elképzelni.
2012. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mivel friss a kapcsolat és anyja egy hárpia nem engedte meg hogy a 19 éves lányával ott aludjak.
2012. máj. 9. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!