Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Miért viselkedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

3 napja járok egy fiuval, aki az osztálytársam. Amikor otthon vagyok, vagy mindeggy hol, csak nem a suliban, akkor nagyon jol el tudunk beszélgetni egymással, telefonon, vagy üziben. De a suliban.... Mindha nem is törődne velem. Épp hogy köszön, vagy ilyesmi. Egyszóval úgy viselkedik mint eddig... Miért csinálja ezt? Nem is tetszek neki, vagy csak szívat? Mit legyek?

L/13


2012. máj. 10. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Mert még GYEREKEK vagytok. :D
2012. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jol van na... Csak azért kérdem, mert az évfolyamtársaim nem pont így viselkednek.
2012. máj. 10. 17:31
 3/7 anonim válasza:
szia tudom mit érzel ismerős ez a helyzet én rákérdeztem miért csinálja ezt majd ebből lett 1 kisebb veszekedés de utána megbeszéltük és jó lett a kapcsolatunk :D 04L
2012. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
lehet, úgy gondolja, h a magánéletetek nem tartozik a suliba (ami bizonyos szintig így is van) vagy ebben a korban még cikinek tartja, vagy nem tudom. Legegyszerűbb, ha megkérded tőle. Ha bánt téged, tudasd. Ha igazán kedvel, változtatni fog. De legalább sz indokot tudni fogod.
2012. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
velem pont ugyanez tortent. uzengettunk egesz nap hetvegen meg hetkoznap suli utan. az isiben csak vetett ram egy pillantast, neha integetett de ennyi. 2 hetig tartott a dolog. ez semmi. szo szerint. nincs ertelme ragodni a dolgon. es meg nagyon fiatal vagy.
2013. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk :)
2013. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ez rég volt. Nekem a legelsõ, neki a meg az elsõ komoly kapcsolata. Végül jól "összerázódtunk". Most is együttes vagyunk és az egész olyan tökéletes mint egy álom :) ugy imádom <3
2013. júl. 19. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!