Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó egy plüssállat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó egy plüssállat névnapi ajándéknak egy lánynak?

Figyelt kérdés
Mindketten 17 évesek vagyunk.
2012. máj. 10. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha már jártok akkor igen. :) Értékes ajándék ami rád emlékezteti. Ha csak haveroktól kapom általában megy a polcra... Ha viszont attól akit szeretek akkor az az állatka nagyon szeretve lesz. :D
2012. máj. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem jártunk még, de nagyon jóban vagyunk! Ebben az esetben? :)
2012. máj. 10. 22:14
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem így is lehet róla szó
2012. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor ha a plüss nem annyira ajánlatos, mit ajánlotok helyette?
2012. máj. 10. 22:26
 5/8 anonim ***** válasza:
kicsit gyerekes
2012. máj. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Névnapra a csokor virág a legjobb ajándék szerintem :) Annak minden lány örül. Vagyis nem tudom elképzelni hogy ne örülne. Alapból attól is boldog lesz hogy egyáltalán eszedbe jutott. Jó amúgy a bonbon is vagy ha szereti az ékszereket akkor fülbevaló. Egy lány szemében nagyot tudsz nőni ha megfigyeled a stílusát és hasonló ékszert veszel neki.
2012. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. máj. 11. 14:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne virágot,mert az csak egy ideig szép,utána elhervad..ha nagyon a virág témát akarod,akkor cserepeset.Csokit meg azok vesznek,akiknek végképp nincs egy egyedi ötletük..szerintem a plüssállat oké,főleg ha tudod, hogy mi a csaj kedvenc állata.
2013. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!