Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért rángatozik a csajom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rángatozik a csajom ha a lába közt simogatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kérdésem azzal kapcsolatos hogy a barátnőmnek szoktam a lába közt is simogatni 1 idö után hasonló modban kezd rángatozni idönközönként mintha éppen dugnám. Ez miért van? Töle nem kérdeztem meg mert konkrét magyarázatot sem hajlandó adni csak dicsérni szokta hogy neki olyan jól esik ha kérdem hogy mit érez és hogy jó e ez neki? Mert ha nem akkor befejezem stb. De semmi többet nem hajlandó elárulni mert szégyenli nyilván. Ezidöben mit érezhet? És mért rángatozik be ilyen modon? Ez csak köztes idöközönként jön rá miközben simogatom neki a lába közt. Egyszer előfordult hogy elaludt miközben ott simogattam neki de ezt a rángást akkor is produkálta közben 2x vagy 3x is 1 óra alatt mielött felébredt mert közben 1 órát is aludt.

(Ezt onnan gondolom hogy horkolos fajta ebböl feltételezem hogy aludt.) Fáj neki vagy vajon miért van ez a jelenség? Lehet hogy csak nekem mondja azt hogy ez jó neki?



#rángatozik simogatás
2012. máj. 10. 23:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

élvezi. és nem rángatózik, hanem vonaglik ;)

L/20

2012. máj. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálja, mert élvezi. Jó érzés neki, olyan mint az előjáték, felizgatod a pu*ciját, nedves lesz stb. Ha tovább csinálnád neki, el is élvezne előbb utóbb.

És igen, jól mondja az előző, nem rángatózik a barátnőd. Vonaglik.

2012. máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Hány éves vagy? 11?
2012. máj. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
epilepsziás. vagy nagyon élvezi, hiszen az egy rendkívül érzékeny terület. de szerintem nem való még neked barátnő, ha ennyit sem tudsz. kb olyan hogy a pasimnak feláll a farka, mikor a számba veszem, miért? fáj neki?? -.-
2012. máj. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Re: 11 nél azért jóval több 2x en felül vagyunk. (kon krétan nem vagyok hajlandó elárulni mert cikinek tartom.) A "vonaglás" féle kifejezést pedig nem hallotam sohasem. Szüzek vagyunk mind a ketten honnan kellett volna tudnom? 1 éve vagyunk együtt de mivel ö attol tart betegesen hogy teherbe esik hát csak a simogatás marad mert a behatolás ellen ö tiltakozik. Amugy pedig epilepsziásoktól isten mentsen. Volt szerencsém látni a kollégiumban csajt olyan állapotban miközben rohama volt elég vissza taszitó látvány. A kérdést pedig nem azért tettem fel hogy bele kössenek csak érdekelt és erröl nem találtam leírást sehol viszont engem meg nagyon érdekelt hogy ez milyen reakció töle? Ennyi. De azért köszönöm a válaszokat még jöhet ha van másnak is ilyen tapasztalata.
2012. máj. 11. 00:15
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sürgősen szexelnetek kellene egyet. Nagyon keveset tudtok a szexről (de a teherbeesésről annál többet...), gyakoroljatok. Simogasd, ujjazd, nyald ki, és du*gjatok. Próbáld rábeszélni vagy találni másik barátnőt, mert a jó szexuális élet (bárki bármit is mond) egyik alapfeltétele a boldog, kiegyensúlyozott felnőtt életnek.
2012. máj. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Azért van mert élvezi, kb olyan érzés neki mint mikor te kivered.

Sok ilyen fajta kérdésedre választ kapnál egy jó szexuális felvilágosításból! Na nem a biológiakönyvre gondolok, hanem nézzétek meg: Amerikai pite 1 2 3 4 5 6 7 8 utána olvasgasd a szexualitás témakört ezen az oldalon. én így tanultam bele a szakmába

2012. máj. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
szerintem sürgősen.. BUTA VAGY!
2012. máj. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"szerintem sürgősen.. BUTA VAGY!" (Nem mindha ettöl most okosabb lettem volna de ilyen kérdés nem voltö!)

Ha már válaszolsz a kérdésre felelj. Ha nem? A véleményed tartsd meg magadnak.

2012. máj. 11. 02:12
 10/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, a kiscsaj majd kiugrik a bőréből. Finoman bánj vele, akarni fogja, de előtte kísérd el dokihoz és írassatok fel f.gátlót, és óvszert is használjatok. Teljesen helyénvaló az aggodalma. Ám az is lehet, hgoy már szedi, csak még várnia kell... A korod meg ne zavarjon, nem ciki.
2012. máj. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!