Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért rángatozik a csajom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rángatozik a csajom ha a lába közt simogatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kérdésem azzal kapcsolatos hogy a barátnőmnek szoktam a lába közt is simogatni 1 idö után hasonló modban kezd rángatozni idönközönként mintha éppen dugnám. Ez miért van? Töle nem kérdeztem meg mert konkrét magyarázatot sem hajlandó adni csak dicsérni szokta hogy neki olyan jól esik ha kérdem hogy mit érez és hogy jó e ez neki? Mert ha nem akkor befejezem stb. De semmi többet nem hajlandó elárulni mert szégyenli nyilván. Ezidöben mit érezhet? És mért rángatozik be ilyen modon? Ez csak köztes idöközönként jön rá miközben simogatom neki a lába közt. Egyszer előfordult hogy elaludt miközben ott simogattam neki de ezt a rángást akkor is produkálta közben 2x vagy 3x is 1 óra alatt mielött felébredt mert közben 1 órát is aludt.

(Ezt onnan gondolom hogy horkolos fajta ebböl feltételezem hogy aludt.) Fáj neki vagy vajon miért van ez a jelenség? Lehet hogy csak nekem mondja azt hogy ez jó neki?



#rángatozik simogatás
2012. máj. 10. 23:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Van neki mert azt mondta az anyja iratott fel neki de azt mondja nem szedi mert fél hogy esetleg elhizik töle vagy valami. Én azonban ugy döntöttem hogy ezt addig addig csinálom amig már nem tud ellenálni majd mert ügye a hormonoknak nem parancsolhat ö sem. Használom a saját testi kényszerét. 1 évet kibirtam vele akkor már nem oszt vagy szoroz mikor szánja el magát de szerintem sokáig nem birja biztos volt erotikus álma is már csak nem beszél róla senkinek.
2012. máj. 13. 11:11
 12/15 A kérdező kommentje:
1 év telt el most már nagyon sugalja hogy hiányérzete van meg hogy azt mondogatja öt nem érdekli ha terhes lesz is (de ne legyen) amugy most azt állitja benne van a dologban de szerintem megint az lesz hogy nem jutunk semmire de hát akkor kidobom nem cicozok vele többet mert nekem ez kinzás amit mivel hogy nem lehetséges ö majd megveszik annyira tulizgatom ö meg mindig igyekszik kitérni a "félek" re hivatkozva szerintem oda tud csak eljutni. De majd meglátjuk írok róla hogy mi lett a sorsa mert hamarosan megtudjuk.
2012. máj. 24. 12:12
 13/15 A kérdező kommentje:
Ja igen! ezt lehet csak a neten meri mondogatni de az utobbi hetekben ezt mondogatja mintha nagyon megváltozott volna.
2012. máj. 24. 12:13
 14/15 anonim ***** válasza:
cool story, bro
2012. máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát igen tapasztalat ha hosszasan csinálom akkor azt érem el vele hogy rám mászik szoval valóban ki ugrik a böréböl szinte kinjában már azt sem tudja mit csináljon hát ez az eredménye a hosszan tartó simogatásnak. De ez a fejezet lezárul hamarosan mert már másvalaki fogja tovább vinni a dolgot én lemondok a csajról mert én közben ugy érzem jobbat érdemlek nála minden esetre tökéletes kisérleti alany volt ö is.
2012. aug. 29. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!