Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Ha tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Ha tetszem egy lánynak, tudtomra adja ezt kis jelekkel vagy megvárja mig én lépek? Tudtomra adja akkor is, ha én nem mutatom jelét az érdeklődésnek iránta?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha te is mutatsz érdeklődést, akkor ő is mutatni fog tuti. Az a lánytól függ, hogy mennyire észrevehetően vagy egyértelműen teszi.
2012. máj. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a lánynak kell megtennie az első lépést.
2012. máj. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha beszélgettek, az már jó jel, pillantgatásokba, szemezgetésekbe meg felesleges belemagyarázni dolgokat, mert az kb olyan mint az anonim fórum, mindenki úgy értelmezi ahogy akarja.


A beszélgetés után jön a kézfogás, aztán meg a vad szex ;)


Az olaszok is így csinálják ;)

2012. máj. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
"Áz Ápám Olász volt"
2012. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

lépj te elsőnek

én is azt várom hogy lépjen a fiú

2012. máj. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!