Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy ujrakezdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy ujrakezdés?

Figyelt kérdés
sziasztok 19 éves lány vagyok, és elég bonyolult a helyzetem,de megprobálom röviden és érthetően leirni:) 3évig jártam egy fiuval szakitottunk novemberbe elhagyott egy másik lány miatt ami nagyon megviselt, december elején összejöttem egy másik fiuval aki egy tündér .... és elmentünk bulizni a barátainkkal és sajnos összefutottunk azzal akivel 3 évig voltam... én ettől nagyon kiborultam, sirni kezdtem meg hasonlok... ezért nagyon megbántottam az akkori párom... és ezért szakitottunk is..! azota eltelt 4 honap és én még régebben ráirtam h neharagudjon meg tudomására hoztam h megbántam ami történt, de ő aztmondta, hogy sajnos őt akkor nagyon megbántottam és a bizalom elszállt... és mondta h tudja h nekem még mindig rossz h elveszitettem és mondta h neharagudjak de ő le fog törölni facebookrol h nekem könnyebb legyen! irtam, hogy jo... ez volt multhéten! erre most fel léptem és látom hogy bejelölt és kiirt egy ilyet az üzenőfalára: " nehéz az összetört önbizalmat ujraépiteni, de nem lehetetlen"! én ezt lájkoltam! szerintetek irjak neki? szüleim azt tanácsolták h ebből h lájkoltam ezt a kiirását tudnia kell a dolgokat és ne irjak neki, majd keres ha akar.... nektek mi a véleményetek?
2012. máj. 11. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neked kell majd teperni utána.. de egy bizalmat újra építeni nem egyszerű.. sőt.. valami nagy dolgot kell majd tenned amivel szép lassan vissza nyered a bizalmát! :) egy kalappal nektek! :)
2012. máj. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én ezt értem! de várjam meg azt hogy ezek után ő keressen engem vagy irjon levelet!? amugy köszönöm...remélem sikeerül..:(
2012. máj. 11. 09:28
 3/11 anonim ***** válasza:

"szüleim azt tanácsolták h ebből h lájkoltam ezt a kiirását tudnia kell a dolgokat és ne irjak neki"


Gratulálok a szüleidnek, akik már szinte arra ne nevelnek hogy ne nyisd ki a pici szádat, ne teremts kapcsolatot, mert egy like-ból tudnia kell az embereknek mindent :D azta..


Egyébként meg gyorsan mentél új kapcsolatba. 3 évet elfelejteni nem lehet 1-2 hónap alatt. Gyakorlatilag búfelejtőnek használtad a srácot, mivel ha nem így lett volna, akkor max kicsit kellemetlen lett volna találkozni az exeddel, de nem bőgtél volna. Na most ez engem is idegesítene. Bár a srác is hülye kicsit, mert összejönni egy csajjal akinek 1 hónapja lett vége a 3 éves kapcsolatának...enyhén naivság azt gondolni hogy téged akar a csaj, szerethet, semmi köze már az exhez :D


De mindegy, ha már tényleg nem érdekel az exed, nem érzel semmit, akkor keresd fel ezt a srácot és beszéljetek meg találkozót és szép lassan kezdjetek el randizni, de ne fb-n lájkolgassatok...

2012. máj. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szóval volt egy pasid 3 évig aztán megcsalt, neked meg lett egy királyfid aki elhagyott mert te kiborultál (ahelyett, hogy vígasztalt volna meg melletted állt volna stb) majd neked 4 hónapos fáziskésés kellett, hogy ezt elmondjad neki.



Most nem is tudom...


Szerintem te vagy hülye :D:D:D


Nameg nem tudom miféle pasi az olyan, amelyik nem vígasztal meg, ha te kibux.



A fészbukos rész meg már magáért beszél..


Inkább olvass regényeket, párkapcsolat helyett!!!

2012. máj. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 László22 ***** válasza:

Hülyeség, mit akarsz a gyerektől ha képes voltál kiborulni attól hogy megláttad az exed, nem kellet volna egyből bele ugrani egy másik kapcsolatba amíg teljesen le nem zártad magadban a régebbi kapcsolatodat, hát igen kisgyerekek félnőtestit játszanak. Amúgy meg újra kezdeni nem érdemes semmit sem, a régi vágy és a tűz elszállt, és majd mindig azt fogjátok keresni de megtalálni nem fogjátok, ahogyan a leves ha kihűl felmelegítve már nem ugyan az érezni fogod a régi ízt ami elrontja a mostani ízét. Nem tanácsolom, de kivagyok én hogy bele avatkozzak egy állapotot kiírt ömlengésbe amit ráadásul már lájkoltál is, a lájk szó betonozást jelent szóval betonoztad az ömlengését :D Na csá

23/f

2012. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

" nehéz az összetört önbizalmat ujraépiteni, de nem lehetetlen"


Erre meg azt tudnám mondani, hogy kapcsolat , meg úgy összességében minden, nem létezhet megbocsátás nélkül.


Jó, nyilván vannak megbcsáthatatlan dolgok is, nade ez nem az!


Innentől meg már csak a szeretet mennyiségétől függ a dolog.


Szerintem találsz te olyan pasit aki tűzbe megy érted akármekkora hülyeséget is csinálsz.

2012. máj. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na persze az olyanok nem a fészbukon teremnek.
2012. máj. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

László 22


nem attól borult ki, hogy meglátta az exét, hanem attól, hogy megcsalták.


Tudod milyen megalázó és bántó egy nőnek ez, amikor abban a tudatban él, hogy ő a legszebb, a legfontosabb, és az egyetlen a párjának?


Egy szóval kirántotta a lába alól a talajt az expasi.

2012. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szóval novemberben elhagyott, ami annyira megviselt, hogy december elején már új kanod volt. A mindenit, de baromira megviselhetett.
2012. máj. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem újramelegítve csak a töltött káposzta jó.

Ezzel mindent elmondtam.

25/N

2012. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!