Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk a gyerekesség taszít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk a gyerekesség taszít titeket vagy ilyen szinten lehet aranyos is?

Figyelt kérdés

Nem viselkedésre gondolok, hogy hisztis, meg akaratos. Hanem ilyenekre például, hogy nem alszik a plüsse nélkül, gyűjti a Spar Szafaris matricákat, imád játszani, akármikor képes az anyukájával kézenfogva menni.

Emellett csinos és nőies, és van némi sütnivalója is persze.


2012. máj. 11. 10:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
jobb egy ilyen lány, mint egy (ál)tudálékos, folyton okos(kodni próbál)ó, felnőttes(kedő) lány, aki az élet nagy igazságáról beszél, mikor voltaképp még nem is élt meg semmit 14-16 évesen. az inkább nevetséges, mint ez, amit te mondasz.
2012. máj. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
56%
tetszene.
2012. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Lehet de én 18 éves vagyok. :D Amúgy önálló nem ilyen anyucipici lánya vagyok. Éltem már kint külföldön is egy hónapot. Dolgoztam is szóval nem vagyok egy anyámasszonykatonája. De emellett meg vannak ilyen gyereke szokásaim.
2012. máj. 11. 10:21
 4/25 anonim ***** válasza:
értem. az nem gond, csak arra próbáltam utalni, hogy a mű, az "erőltetetten" felnőttes tizenévesek a legrosszabb látvány.
2012. máj. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Igen az szerintem is idétlen. Főleg mikor írják ki a nagy bölcsességeket 13 évesen... Jókat szoktam mosolyogni rajtuk. Vagy mikor 14 évesek mondják hogy a mai tizenévesek ez meg az... :D
2012. máj. 11. 10:25
 6/25 anonim ***** válasza:
Az 18 évesen is aranyos. Ne aggódj, nekem pl. bejönne és biztos nem vagyok ezzel egyedül. 19/f
2012. máj. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Addig éld ki magad amíg lehet.. :) Amíg csak tudsz maradj "gyerekes" :) Aranyos tud lenni sokszor.. Könnyebb nektek kisebb meglepetéseket szerezni,több mindennek tudtok örülni.. :)
2012. máj. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hát az egyszer biztos. aki nekem nem tud örömet szerezni annak nagyon bénának kell lennie. :D
2012. máj. 11. 10:49
 9/25 anonim ***** válasza:
Ezért is írtam amit írtam..:))
2012. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
szerintem tök aranyos!
2012. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!