Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 12 éves fiú vagyok. Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves fiú vagyok. Van egy "barátnőm",4 hete járunk. Még nemvolt meg az első csók, ilyen korban megtörténhet, vagy még várjak vele egy kicsit? (ő is szeretné)

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérnék.Köszi előre is.
2009. jún. 25. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze megtörténhet de csak akkor csókold meg ha tényleg szereted! :)

4 hét után ha ő is akarja akkor nyugodtan!

2009. jún. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
persze hogy megtortenhet,miert ne?csak tovabb meg ne mennyetek meg nagyon is raertek a tobbivel
2009. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
jaja,szerintem is csokold meg;)
2009. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Csók mehet, egyéb még ráér pár évig. Sem testileg, sem agyilag nem alkalmas ez a kor rá.
2009. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem várj amíg nem a "barátnőd" hanem a barátnőd lesz. Persze megtörténhet így is, bár szerintem korai és nem lenne az az gazi, ha még nem is érzed úgy, hogy a barátnőd és idézőjelben beszélsz róla.
2009. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de édesek!:)

Igen,mehet az első csók:)

De a többire még várjatok pár évet:)

2009. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jaj, de aranyos! Csókold meg, de semmi több esetleg kis kézen fogás. :D
2009. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

de édi:)

Nyugodtan csókold meg,de ha gondolod először csak adj egy puszit,majd következő talinál mehet a csók is:)

Sok sikert,és legyetek boldogok:)

2009. jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Ne várj vele,ha mindketten akarjátok!De ennél messzebb ne menj!Csók kis tipi-tapi nagy séták,fagyizás,állatkert,mozi belefér.A szexel várjál minimum 17 éves korodig,mert két ember életét teheted tönkre!A fölös energiádat a tanulás és a sport kösse le!Gratula a barátnődhőz!:)
2009. jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.
2009. jún. 25. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!