Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nem volt tőle bunkó beszólás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem volt tőle bunkó beszólás?

Figyelt kérdés

barátommal 1éve járunk.

Vettem 1 hete egy nyuszit, őis tudja h régóta akartam... imádom őket.

és az utóbbi 3 napban alig láttam a nyuszimat, kicsi még, szeretnék vele is foglalkozni, ezért vettem meg.

tegnap ittvolt barátom mondom neki h kicsit megyek nyuszizni jöjjön öis. erre összevesztünk..iilyetszól okoskodva-flegmán "Őszintén? ezért nem akartam hogy nyulad legyen mert tudtam h ezt fogod csinálni, h őt nyaggatod engem meg lesz*rsz"

Olyan modorral mondta h legszivesebben megcsapkodtam volna... miköze ahhoz h én mit veszek? énse szólok bele abba h ő ahelyett h normális nyári göncöt venne magának régi kajakot vesz és azt renoválja...

ilyetszol "Én nem költöttem volna rá" És kit érdekel?

Nagyon mérges vagyok rá, eddig mondta h "jaj de édes " stb. mostmeg bunkó holott tudja h nekem fontos a nyuszi is.

Ilyetszol tegnap nálam alszol holnap (ma este)? gondolom azért h ne legyek a nyulammal... olyan tirpák

Amikor átmegyek akkor ő meg tereget meg mosogat meg ilyenek. na ez jobb?


2012. máj. 12. 07:19
 1/8 A kérdező kommentje:

meg mikor megvettem a nyuszit kérdezi h "jaj van kép???muti"

átküldtem neki, megnézte, mondja h cuki.

erre tegnap kiraktam 1 képet a nyusziról ilyetszol ez mikor készült? mondom ezt már átküldtem neked, ilyetszol "ja, őszintén? nemis figyeltem csak épp hogy rápillantottam"


MI EZ A TAHÓ SZÉRIA? o.O

2012. máj. 12. 07:23
 2/8 A kérdező kommentje:

meg most ő játssza a hattyú halálát, amikor a kapcsolatunk elején pl. társkeresőzött, meg olykor kamuzik meg ilyenek.

eljátssza h milyen fontos neki h törödjek vele.

nincsis kedvem menni ma hozzá, inkább itthon maradnék.

2012. máj. 12. 07:30
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Hány éves vagy? Lehet hogy nem való még neked a párkapcsolat, ha egy nyúl fontosabb mint a társad...
2012. máj. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%

Ha valaki beiszik, azzal nem foglalkoznék többet, a részeg nem érdemli meg az ember mevet.

Ha van állatod, akkor azzal foglalkozni kell.


Nem irtad, hogy hány éves vagy, de igencsak gyereknek tünsz.

2012. máj. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a magyar nyelvben nincs olyan szó, hogy "ILYETSZOL", szóval hagyd ott a barátodat és a szabadidődet oszd meg a nyuszi és a helyesírási szótár között.
2012. máj. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb 15 évesnek még nem való ilyen hosszú párkapcsolat...


Francért vagytok együtt? Igaza van a másik hozzászólónak. Bőven van előnyösebb elfoglaltság mindkettőtök számára, mint a másik, szóval:

-nyuszizz

-tanulj meg írni

2012. máj. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Milyen finom nyúlpörkölt lesz abból... :)
2012. máj. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján kb 13-ra tippelnék, de nemhinnmém hogy akkor menne ez az együtt alvás stb szóval olyan 16 lehetsz, csak gyerekes...

Figyelj. Attól hogy van egy nyuszid, nem feltétlenkell nonstop vele lenni. Az emg téged komolyan, miért zavar hogy ha te ott vagy tereget meg mosogat? Jobb lenne ha koszos ruhákban járna, és ott tornyosodna a sok koszos tányér a mosogatóban?

Te bolond vagy. Teljesen más kategória a kettő. Ő csak igényes, és segít a szüleinek, te meg szarba sem veszed őt, és csak a nyulad érdekel.

Meg ez az ottalvásos dolog is...Persze csakis azrét akarja hogy ott aludj nehogy a nyuladdal tudj foglalkozni...Komolyan, paranoiás vagy? Vagy tényleg egész éjel amúgy nyulazol és nem alszol? Mert attól hogy ott alszol nála, át tudsz menni mondjuk 6kor, addig meg nyulazol...Vagy egész éjjel azt akarod?


Figyelj. Ilyen szinten, nem való még neked egy párkapcsolat.

2012. máj. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!