Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel rövid annak a férfinak az élettartama, aki sokáig vagy örökre egyedül él és már nem bírja idegileg?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy mennyivel rövidebb?na hát ez jó kérdés!Szerintem semmivel sem rövidebb ha csak nem már annyira kikészül az illető a magánytól,a társaság nélküli élettől,hogy belefásul!Sajnos nem tudok segiteni,mert még ilyen ismerősöm sincs de ennyit letudtam irni remélem,segítettem egy kicsit !
2009. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát a sterssz idegeskedés az öl mindent szóval valamivel biztos lerövidül. De ez főképp genetika. Ha génjeidben az van, hogy család nagy része 60 alatt meghalt, akkor nagy valószínűséggel te is. Ha sok volt a rák, akkor valószínűleg az fog elérni, meg ilyenek... inkább genetika befolyásolja és nem ez.
2009. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem veletlen mondjak hogy "megszakad a szive". tenyleg letezik ilyen, es fizikailag is tonkretesz..


[link]

2009. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
szerintem hosszabb mint aki nővel él..
2009. jún. 26. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát annál mindenképp hosszabb,mint aki a nem megfelelő nővel él. Nekem volt egy 3 évig tartó kapcsolatom, és idegileg kikészültem a féltékenységtől, mert elég ledér életmódja volt a lánynak, én meg inkább konzervatív vagyok. Szóval annál sokkal jobb az egyedüllét. De nem hosszútávon. Szerintem az ideális társsal lehet legtovább húzni.
2009. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyi idős vagy most 20 körüli, még nem kell semmitől rettegned.

Ha 30 feletti vagy, akkor ha tetszik egy lány, mindenképpen lépd meg a dolgot, mert így esélyt adsz magadnak.

Fontos ez, persze ha tényleg párkapcsolatban akarsz élni.

Nem tudjuk miért vagy egyedül? Csalódás, önbizalomhiány, gátlásosság?

Mindenféleképpen lépj, és utána megfogsz könnyebbülni. Hidd el nekem, ha esélyt sem adsz, megőrülsz.


Sok pasi ha nehezen viseli az egyedüllétet, azért él kevesebb ideig mert hajlamosabb:

-az egészége megőrzését hanyagolja (pl. orvoshoz nem jár)

-mentális betegségek, depresszió

-alkohol, rossz szokások kialakulása

-lezüllés.

Az átlag statisztika szerint:

A nők ha egyedülállók több ideig élnek, mint ha házasok.

A férfiak ha házasok, akkor élnek tovább.


Tehát átlagban a férfiaknak kedvez a párkapcsolat.


Persze ha te egy kiegyensúlyozott,egészségesen élő, lelkileg erős, munkájában sikeres, kiegyensúlyozott egyedülálló ember vagy, örvendhetsz hosszú életnek.

2009. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!