Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszem azt, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszem azt, hogy az emberek többek, mint amik?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert többek :)
2012. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szőrösek, büdösek, szarnak, okádnak, fosnak. Mindenki megpróbál másnak látszani, holott nyilvánvaló tény, hogy mik is valójában.
2012. máj. 12. 22:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul ez meg pontosan? Jobb embernek gondolod őket? Mármint értékesebbnek magadnál? Vagy annál többnek mint amilyenek valójában? Esetleg erkölcsileg nézel ki belőlük többet elsőre?
2012. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hmm látom azóta válaszoltál XD Hát figyelj, ilyen a természet. Az ember képmutató állatfaj. Ez a kulcsszó: képmutató. Szeretjük magunkat sokkal kulturáltabbnak feltüntetni.
2012. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Panda Péter ***** válasza:
87%
érzem hogy ez nagyon magasröptű lesz....
2012. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem gondolom értékesebbnek őket, csak mindenki megjátssza azt, hogy ő bizony másabb, mint a másik, vagy akár másabb, mint egy állat. Viselkedéstől eltekintve mindenki egyforma, miért próbálja meg magát mégis mindenki másmilyennek mutatni? Ez szellemi önkielégülés, hogy én több vagyok, mint egy büdös malac?
2012. máj. 12. 22:17
 7/12 anonim ***** válasza:

"szellemi önkielégülés" hehe :D Ez tetszik, nem jársz messze. Lelkiismeret is hasonló. Valahogy vágyunk a szépre, a jóra, a harmóniára stb. de ezt nehéz elő állítani. Bazi lusták vagyunk. A legkönnyebb tettetni, hogy mindezt elértük. Gyártani pár amerikai filmet amin csorgathatjuk a nyálunkat, divatosan öltözni, mintha minden ok lenne. Ez nem kerül semmibe, csak pénzbe, ami személytelen. Nem kell egymással túl sokat érintkeznünk... mert az fárasztó és különben is, még a végén rájönnek mekkora állatok vagyunk. A képmutatás a legkönnyebb.


Komolyan igazából felül emelkedni magunkon, és olyat tenni amit mondjuk egy állat nem csinálna, az sokkal nehezebb.

2012. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Miért hiszem azt, hogy az emberek többek, mint amik?"


Mert annyira nagyon el szeretnéd hinni legbelül hogy igenis több van bennük mint valójában. Hogy vannak köztük olyanok akikre fel lehet nézni sőt akiket szerethetsz is anélkül hogy később ki kéne ábrándulnod belőlük.


"mindenki megjátssza azt, hogy ő bizony másabb, mint a másik, vagy akár másabb, mint egy állat. Viselkedéstől eltekintve mindenki egyforma, miért próbálja meg magát mégis mindenki másmilyennek mutatni? Ez szellemi önkielégülés, hogy én több vagyok, mint egy büdös malac?"


Hát annyiban igazuk van hogy egy büdös malac többek közt nem tud beszélni és nem írogat a GyK-ra. De ha nem szellemileg hanem biológiailag közelítjük a dolgot akkor valóban ugyanolyan állatok vagyunk mint pl. a malacok. Vannak hímjeink, nőstényeink, akik párzani is szoktak és hadd ne soroljam tovább.


De amúgy tulajdonképpen mire is akartál kilyukadni a kérdéssel?

2012. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ma úgy elméláztam nézve néhány ember viselkedését, miközben nem volt jobb dolgom. Mindegyik annyira el van szakadva a valóságtól, úgy értem olyan dolgokat rendeznek maguk köré, amikkel bizonyítani akarják, hogy többek. Többek, mint egy állat, vagy egy mint egy másik ember. Elég furcsa, hogy egyéniséget várok el tőlük, egyébiránt pedig mindegyik ugyanolyan képmutató. A képmutató alatt azt értem, hogy egymásnak mindig a legjobb arcukat mutatják.
2012. máj. 12. 22:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert kicsit naiv vagy!
2012. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!