Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi ostoba ember?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi ostoba ember? Miért nem ismerik fel az emberek a saját hülyeségeiket?

Figyelt kérdés
Rengetegen csak álmodoznak a boldogságról, de semmit sem tesznek érte. Emberi butaságokat követnek el egy kis szeretetért cserébe. (rib@nckodnak a lányok, hímringy.óskodnak a fiúk)
2012. ápr. 15. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy tesznek. Vannak akiknek egyszerűen nem jönnek össze a dolgok, nagyon nem.Pl én is több kárt csináltam azzal, hogy próbáltam változtatni, mint hasznot.
2012. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én eddig mindig megpróbáltam tenni valamit a boldogságomért, de mindig visszautasítást kaptam. Most még egyszer megpróbálom. Amúgy azért, mert félnek a csalódástól, a visszautasítástól.
2012. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kicsit több gondolatot írhattál volna, így nehéz erre reagálni. A ribanckodó lányok 90%-a amúgy szerintem nem a szeretetéhség miatt ribanckodik. A fiús részhez nem tudok hozzászólni.
2012. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dehogynem... nagyrészt azért kurvulnak, mert nincs szilárd értékrendjük, azt sem igazán tudják, milyen szeretve lenni.

Láttad a Bábel c. filmet? Nem olyan nagyon jó, kicsit következetlen, de a süketnéma lányos szál nagyon jól el lett találva, baromi jól érzékelteti (nyilván eltúlozva, felerősítve) a mai ribik problémáját.

2012. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne ostobázd le ezért őket, lehet, hogy téged jól neveltek, de ez nem ok arra, hogy lenézd azt, akinek mást dobott a gép.
2012. ápr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem a neveltetésről beszélek, hanem arról, hogy rátenni egy lapáttal a hülyeségre.
2012. ápr. 15. 21:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Problémáid vannak a szövegértéssel.
2012. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En azon veszem eszre hogy lenezem az embereket amikor butasagokat irnak. Vagyis okot keresek hogy lenezhessem oket, megkapom az okot es akkor RAUGROK szegenyekre. Ez elarulja rolam mily buta vagyok ugyszinten.
2012. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem kapnak nevelést. egy csapat afrikai majomtól ne is várj többet.

majd mondjuk 2-5 ezer év múlva talán lesz kultúránk is, ha addig lesz még élet a földön.


másrészt minden idióta okosnak tartja magát, és sosem kételkedik önmagában. ez a legveszélyesebb


# 3/8

egyetértek. inkább figyeleméhség és megszokás. hímringyóskodás nem nagyon van abban az értelemben, hogy a "férfi veszi tulajdonába a nőt" mivel ő az aktív tagja a dolognak. de tény hogy egyre több tutyimutyi fiú van, akit a barátnője szed fel.


# 4/8

ezzel is gyetértek

linkelnél bemutatót a filmből?


# 5/8

nincs abban semmi szégyen, hogy kimondja az igazságot :) az más kérdés hogy valóban nem szabadna lenézni senkit, de ettől még mi is csak majomcsorda vagyunk, érzésekkel


# 8/8

részben, habár ez inkább erkölcsi vagyis érzelmi kérdés, mint értelmi intelligenciájé, de összefűzhető

szerintem az emberek egymást is lehúzzák a hülyeségükkel, ezért nehéz ellenállni, hogy ne ugorj fejest abba, amit elítéltél 5 perce

2012. ápr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!