Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a leghatásosabb módszer ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a leghatásosabb módszer ex visszahódítására?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatok?:)

2012. máj. 12. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem egy embert kétszer felszedni elég nehéz... mert van oka miért mentetek szét, és ha megint összejösztök, akkor ez bennetek marad :S de attól függ ki hogy fogja fel :D
2012. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az,ha nem próbálod visszaszerezni..

Hidd el,tudom mit érzel. 2 évig próbáltam visszaszerezni! Mindent megpróbáltam. Magamat tönkretettem,mert neki sehogy sem kellettem már.

Tudom,hogy úgyis megpróbálod,hiszen szeretnéd,én is ezt tenném. De ha nem sikerül,ne bánkódj.

Nincs bevált módszer.

2012. máj. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
so valaszolo, igazad lehet...tobbszor probalkoztunk mar..:/ :D
2012. máj. 12. 22:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi. Az ex, az ex. Nem értem, hogy sokaknak ezt miért ilyen nehéz felfogni?

Én csak a szakítás utáni első sokk után szoktam ilyesmire gondolni, ami aztán pár óra alatt el is múlik, miután rájövök, hogy nem véletlenül szakítottunk.

Annyira egyszerű ez az egész: ha nem feleltél meg neki úgy, ahogy voltál, akkor, amikor ott voltál, akkor mi a fenének fordulnál ki magadból és erőltetnél magadra bármit egy hülye légből kapott taktika címén? Ha az egyik fél lemondott a kapcsolatról, akkor felesleges kapálózni. Inkább új emberbe kell időt szánni.

Persze, van 1-2 speciális kivétel, de akkor sem kell visszahódítani a másikat, csak tisztázni a helyzetet...

2012. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 CMD ***** válasza:

Ha eddig te voltál a legjobb nála szex terén, akkor semmit sem kell tenned, vissza fog jönni hozzád előbb-utóbb.


Ha talált egy legalább olyan jót, vagy jobbat, mint te, akkor akármit csinálhatsz, tehát AKÁRMIT, semmivel sem fogod tudni visszaszerezni.

2012. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!