Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lenne a leghatásosabb módszer?

Mi lenne a leghatásosabb módszer?

Figyelt kérdés

Kint az udvaron van a fiamnak egy kissebb játszótere ami apró kaviccsal van kiszórva.Namármost a szomszé összes macskája előszeretettl használja alomnak.Mikor reggel kimegyünk fél órámba telik míg kilapátolom belőlle a cicakak.át.

Tudtok esetleg valami hatásos macskariasztó szert ami nem káros a fiamra?A macskarisztó készülékről csak rosszakat olvastam,azt mondják semmit nem ér és elég drága is.

Elnézést hogy a babák témakörben írtam ki a kérdésem de máshol nem tallok semmit erről.



2012. ápr. 18. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
kutya
2012. ápr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kutya az tényleg jó lehet, már amennyiben szeretnétek kutyát. De ha nem, akkor esetleg próbáld meg letakarni egy nagy ponyvával, az is időigényes, de inkább ez mint a macska piszok. Ha köveket raksz a szélére akkor nem fújja el a szél sem és a macska sem megy alá, remélhetőleg.
2012. ápr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kutya tényleg nem rossz ötlet. Viszont az is kakál. :(
2012. ápr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Keress ra, hogy macska tavoltart spray. Kb. 2000 ft es valami olyasmi van benne, amit nem szeretnek a cicak. Egy probat meger.
2012. ápr. 19. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A macska távoltartó spray kültéren nem hatásos! A kutya a legjobb megoldás - nekünk is van és nem sz..rik csak séta közben, a kert neki ugyanolyan tabu, mint a lakás... Persze erre ránevelni nem két perc.

A ponyvás megoldás, amit előttem javasolt valaki, talán az a legjobb.

2012. ápr. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A macska távoltartó spray semmit nem ér!

Én az ajtót fújtam be vele, hogy a kandúrok ne jelöljék meg...

Mintha be se fújtam volna, ugyanúgy jöttek. :(

2012. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.


A macska távoltartó spré csak bútorokra jó tehát kültéren nem hatásos.

Nagy fekete fóliákkal most is le van takarva de olyan rossz minden reggel leszedegetni ha bemegyünk délben ebédelni-aludni akkor visszatakarni,alvás után megint leszedni este vissza és ha egyszer véletlenül elfelejtem visszatakarni biztos hogy azonnal találok egy kis meglepit...


Kutyát egyenlőre nem szeretnénk se se férjem nem nagyon szeretjük és máshol a fiam sem rajongott annyira érte illetve nekem az még egy plusz munka lennekajáról gondoskodni,sétáltatni,játszani vele,oltásokra vinni stb sajna ezen kívül is an épp elég dolgom-fűnyírás,locsolás,kertművelés stb a kutyát pluszba már nem bírnám)


Arra gondoltam volna hogy valami olyan szer ami nem ártalmas a fiamra de távoltartja a macskákat.


Szerintetek erre nem jó a BIokill hanygaírtó

2012. ápr. 20. 20:19
 8/8 A kérdező kommentje:
se én se a férjem..
2012. ápr. 20. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!