Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek egy hisztis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy hisztis lánnyal?

Figyelt kérdés
Nem mindig hisztizik, de viszont soha nem lehet nála kiszámítani, hogy épp mikor fog hisztizni. Elég olyan szólni, ami nem tetszik neki és máris kitör a hiszti. Még nem járunk, csak ismerkedünk, de már kb. megszámolni sem tudnám hányszor volt hiszti. Ennek ellenére is vonz a lány, de nem tudom. Szerintetek mi legyen? Valakinek volt már hisztis barátnője?
2012. máj. 13. 11:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
felejtős...
2012. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Challenge accepted.


Járok vele, mi az msn cime?

2012. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hisztis csaj? Az idegeidre fog menni egy idő után és olyanokat fogsz tenni, hogy saját magadon meglepoődsz! Ez a véleményem...
2012. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Segítene, ha megmondanád miken hisztizik...lehet tényleg megbántod a dolgaiddal:) Szóval?
2012. máj. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Biztos aranyos lehet. :D
2012. máj. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Pl. beszélgetünk teljesen általános dolgokról, és ha neki nem tetszik az én álláspontom (nem azon a véleményen vagyok, amin ő), akkor bizony elkezd hisztizni, hogy én mennyire egy szánalmas, idióta stb. stb. barom vagyok. De olyan szinten űzi ezt, hogy nekem utána rendesen lelkifurdalásom van és egy pillanatra elhiszem, amiket mond rólam.
2012. máj. 13. 11:51
 7/18 anonim ***** válasza:
Hmm..érdekes...hány évesek vagytok? Élőben beszélitek ezt, vagy interneten?
2012. máj. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nem
2012. máj. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha nem fogadja el az álláspontodat és te a vagy a hülye, hagyjad, mert később bajod lesz belőle és még a végén te leszel a papucs, akkor meg ez lesz a gond 19L
2012. máj. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Arra készülj fel hogy papucsot csinál belőled.
2012. máj. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!