Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most sem volt igazam? Én lennék a hisztis pics? Kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre.

Figyelt kérdés

Tegnap ugye Anyák napja volt, Édesanyám felköszöntöttem átmentem délután a páromhoz olyan 5 óra körül, hogy menjünk az ő Anyukájához is.

Nem volt kedve, mert fáradt volt... Azt mondta ma lemegyünk! Én ma 3-ig dolgoztam, felhív 5órakor hogy induljak el hozzá, de 7re vissza kell érnie edzeni. Maximum 1 órát tölthettünk volna a szüleinél.

Erre rácsaptam a telefont és mondtam hogy nem megyek.

Vissza hív megköszönni hogy cserbe hagytam.


Szerintetek túl reagáltam?



2012. máj. 7. 18:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem túl reagáltad. Ha ő nem akar az anyukájával lenni akkor ne erőltesd.
2012. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%
Hát ha már tegnap nem mentetek,akkor ma az az egy óra is jól esett volna a szüleinek szerintem.
2012. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
26%
A párod egy paraszt! Azért nem megy el felköszönteni az édesanyját mert fáradt? Menekülj ettől a bunkótól!
2012. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Már kedden megvettem az anyukájának az ajándékot, hogy neki még ezzel sem kelljen foglalkozni! Tehát ezért vagyok dühös.
2012. máj. 7. 18:32
 5/25 anonim ***** válasza:
31%
Pff lusta disznó. Azért ne körülötte forogjon a világ. Ezeket az embereket nagyon nem bírom :-/
2012. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
Most neked nem tök mindegy, hogy ő hogy viszonyul az édesanyjához? Ha neki ennyire nem számít, neked miért az? Mennyivel jobb, ha a te követelésedre elmegy? Valószínűleg az anyja úgyis tudja, mire számíthat a fiától.
2012. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
szerintem is túlreagáltad, nem is érte, hogy ezen mi a hisztizni-való. Egy órája van, akkor egy órája van. semmi köze h akar, v nem akar menni
2012. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy kicsit túlreagáltad!

De a párod is furcsa, hogy nem köszöntötte az édesanyját. Szerinted te mekkora tiszteletre számíthatsz tőle?

2012. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%

"Már kedden megvettem az anyukájának az ajándékot, hogy neki még ezzel sem kelljen foglalkozni! Tehát ezért vagyok dühös."


Te vetted meg az ajándékot az Ő édesanyjának? Mi a fenének? Ha ő erre nem gondol, mit intézkedsz? Még ha élettársak lennének, ok, ha együtt intézitek a dolgaitokat, de így?

Nem értek egyet párod nemtörődömségével, ugyanakkor ki tudja, nem okkal közömbös-e az anyja iránt? Meg akárhogy is, ez nem a te dolgod.

2012. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is felesleges hiszti volt. Ha 1 órája van az anyjánál, akkor 1 órája van. Miért nem mindegy neked? Végülis te miattad nem mentetek...
2012. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!