Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztis lennék, vagy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis lennék, vagy valóban lehet okom ezen kiakadni? Lányok, erre hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

A páromnak több lány barátja is van, ami alapvetően nem zavarna, de az igen, hogy becézgetik egymást, kacérkodnak. Amikor rákérdezek, hogy ki ez vagy az, miért szólít tubimnak, vagy kis kobakomnak, akkor jön az össze-vissza hadoválás, én ezt nem érthetem, megint féltékeny vagyok stb.

Megint feltűnt egy "nagy barátnő", bár még sosem mesélt róla a párom, állítólag ezer éve ismerik egymást. Pont együtt voltunk, amikor írt neki, becézgető megszólítással. Kikerekedtek a szemeim, a párom azonnal bezárta az ablakot és kijelentkezett, igazából ezért lett baromira gyanús... Rákérdeztem, terelt. Ha féltékeny vagyok mindig azt mondja, hogy itt van nézzem meg a beszélgetést, persze sosem élek vele. Most közölte, hogy nem fogja megmutatni és ne kíváncsiskodjak annyit. Én nagyon rosszul viselem ezt. Két hete nem találkoztunk, távkapcsolat. Vakon megbíztam benne és éppen most tűnik fel egy régi/új barátnő, aki becézgeti és akiről a párom nem hajlandó szinte semmit elárulni, a beszélgetéseket is rejtegeti valamiért. Számomra túl sok a véletlen mégsem tudom mit tehetnék. Ha olyan semleges személy lenne, akkor válaszolt volna előttem is, legalább annyit, hogy bocsi most nem alkalmas...

Én jöttem ki rosszul az egészből azzal, hogy már megint hisztizek, párom inkább felállt és elment.


Ti mire következtetnétek? Hisztis vagyok tényleg, vagy lehet okom gyanakodni?



2012. máj. 7. 17:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát, ha meg se akarja mutatni, akkor én gyanakodnék.
2012. máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen emberrel 1 percig sem akarnék kapcsolatban lenni. Nagyon gyerek még !!!!!!
2012. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sok lánybarátom van, van amelyikkel már vagy egy éve nem beszéltem, de bármikor szívesen találkoznék vele. De a barátnőm hasonlóan féltékeny mint te. Elmondom miért nem mesélek róluk neki: mert tudom, hogy úgyis rosszul érezné magát. Már az első ilyen eset után világossá vált, hogy csak mondja, hogy nem féltékeny, valójában igenis az. Ezek után ha mesélnék egy ilyen barátnőről, akkor tudom, hogy egy tüskét szúrnék belé. Ha meg néha belefut, hogy beszélek egyikkel-másikkal, akkor megint jön a tüske. Nehéz jó megoldást találni, ha nem akarom a régi ismeretségeket feladni (igazából mostanában ezt a megoldást választottam, ez a legegyszerűbb).
2012. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy hisztis, ilyen pasit hagyj is ott, főleg ha azt sem meri őszintén bevallani, hogy megcsalt
2012. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
én is nagyon kiakadnék ezen... amúgy szerintem nem is ok nélkül aggódsz.
2012. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is láttam szépeket. Persze kiakadtam, a párom meg közölte, hogy ha akarna tőle valamit akkor azt tenné és nem velem lenne. Ez eddig oké, de akkor is zavaró. Nekem eszembe se jut úgy elköszönni a mástól hogy "csók" (írásban tette) vagy olyasmin agyalni, hogy hiányzik az ölelése. És akkor fogadjam el...

Én normálisan elmondtam h ezek zavarnak és próbáltam vele megbeszélni. Megnyugodni persze csak akkor fogsz ha hiszel neki, vagy ha kiderül h van jelentése....

2012. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Diavolino44 ***** válasza:

Nehéz bármit is írni mert nekem is sok lány barátom van. S becézések is ugyanúgy megvannak. Sőt amikor a barátnőm kérdezgette, én is mindig azt mondtam h nyugodtan olvassa el miket írogatunk, nem tehetek róla hogy a fiúkkal kevésbé jövök ki, s mivel barátokra szükségem van így maradnak a csajok.

Mondjuk én megmondtam neki az elején, h az összes csaj barátommal összejöhettem volna, mert nem egy szerelmet vallott. De rájuk csak barátként tekintek, s mindig is úgy fogok!

Ez azért távkapcsolatba rohadt nehéz lehet nem irigyellek, meg egy picit gyanus ez a sok csúsztatás, ha valóban azok voltak.

Remélem megoldódnak a problémáid!

2012. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon zavarna és ez nem hiszti! Sajnos a pasik, ha egy lány szóvá tesz valamit gyakran csak hisztinek nézik...Am tuti van valami takargatni valója ha most hirtelen már nem hajlandó megmutatni a beszélgetéseit! Egyébként ha valóban fontos vagy a számára és régóta tudja,h téged zavarnak az ilyen fajta beszélgetések rég abba hagyta volna... Szerintem gondold át,h valóban komolyan vesz e téged ez a fiú!
2012. máj. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Én nem kérem arra, hogy szakítsa meg a barátaival a kapcsolatot, nekem is sok ellenkezőnemű ismerősöm/barátom van, révén hogy műszaki pályát választottam. Egyszerűen számomra nem fér bele egy kapcsolatba az, hogy más is becézgeti, cicámnak, drágámnak, tubikámnak szólítja a páromat, ölelgeti, összenézések vannak és közösségi portálokon nem egy komment miatt néztem már ferdén, mert csodálatosan gyönyörű valaki és elolvadó smilek meg szivecskék... Ezt lehet féltékenységnek, meg hisztinek nevezni és lehet, hogy az is, de számomra ez már nem a barátság kategóriába tartozik! Én a barátaimmal tartom a két lépést, a megszokott becenevemen szólítanak és furán is érintene, ha nem csak a párom hívna cicámnak, vagy kicsimnek. Nekem ez így nagyon nem oké, olyan érzés, mintha egy hárem tagja lennék.

Tartok tőle, hogy nyilvánvaló az egész, csak még énsem merem beismerni magamnak, hogy félrenyúltam. :(

Egyébként egy egyetemre járunk, tehát a távolság nem mindig van meg, de most 3 hétig nem nagyon láttam és éppen ilyenkor bukkan fel egy régi jó barát...

Rendben bukkanjon, de akkor miért nem köszön vissza és mondja el, hogy most nem alkalmas? Miért kell azonnal kilépni mindenből, olyan zavart lett hirtelen, hogy csak lestem, azt vártam, hogy zavartságában bevágjá a laptopot is az asztal alá...


A jó megoldás egyszerűen az, ha bemutatja nekem, hogy ő xy, 8 éve ismerik egymást innen és innen és azóta is egészen jóban vannak. Így azért megnyugszom, mivel remélhetőleg annyi gerince azért csak van, hogy a szeretőjét nem mutatja így szemtől szembe be nekem... Persze a becézgetések akkor sem esnek jól, de úgy vélem egy nőnek sem, vagy legalább is soknak nem.

2012. máj. 7. 17:54
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd ott...hidd el az élet túl rövid ahhoz,hogy ilyen fazonokkal leállj.

Jobbat érdemelsz és látszik hogy nem becsül meg téged...

Jobb,ha szakítasz vele,nem ér annyit,hogy bánkódj rajta,csak a te közérzeted lesz rosszabb :)

2012. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!