Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, mit gondolnátok/mondan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit gondolnátok/mondanátok ha ezt mondaná nektek?

Figyelt kérdés

Egy olyan srác aki igencsak bejön nektek:


Egyik: "Szerelmes vagyok egy lányba, de már szeretném nagyon elfelejteni"

Másik szitu: "Helyes a barátnőd, hogy is hívják?"


Korotokat is írjátok oda légyszi! Thx.


2012. máj. 13. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy nem akar tőled semmit.
2012. máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. sok sikert drágám! biztos találsz majd olyat aki önként lesz a csaj pótléka miután ezt elmondtad neki.

(és magamban azt gondolnám hogy ezt a barmot! még reklámozza is hogy mindegy neki, ki a csaj csak lyuk legyen)

2. menj oda és kérdezd meg tőle személyesen (és magamban örülnék hogy végre valakinek a barátnőm tetszik, mert nem valami sikeres a fiúknál)

2012. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. válaszoló 1. reakcióját nem nagyon értem.
2012. máj. 13. 12:22
 4/9 anonim ***** válasza:

1. Vmi hülye kicsi depis kölyök, ezt miért épp nekem mondja?

2. Kérdezdd meg inkább mástól

2012. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mit nem lehet ezen érteni? ha ilyet mond egy pasi, úgy jön ki az egész mintha azt mondaná: á, szerelmes vagyok már nemtom mióta egy csajba de úgyse kaphatom meg. ezért el akarom felejteni és mindegy ki az, de az első szembejövő csaj jó lesz. betegesen vágyom már 1 p.nára, és mindegy, kiére csak ne arra a csajra gondoljak.

na az ilyen rohadt szánalmas, erre reagálnék az alábbi módon. egyébként, gyengébbek kedvéért: igen, gúnyosan írtam, ha azért nem értitek ^.^

2012. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. szitu: Ekkora lúzert!

2. szitu: melyik barátnőm tetszik a sok közül?

2012. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szóval senkinek se jut eszébe elcsábítani a pasit. Érdekes.
2012. máj. 13. 13:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Amint az első szitut kimondta már hiába helyes, akkor is csak valami nyomoronc, az meg nekem nem kell. :S

Ha szerelmes szeressen. Ha nem akkor meg adjon esélyt más lányoknak. De az, hogy szerelmes vagyok de más kéne... ez nevetséges nagyon.

2012. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem látom be miért nevetséges. Pl beleszeretett valakibe, de a körülmények miatt nem lett abból a kapcsolatból semmi.

Hány éves vagy?

2012. máj. 13. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!