Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy élted túl, amikor életed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élted túl, amikor életed szerelme elhagyott? Mi történt veled/veletek azóta?

Figyelt kérdés
Elmesélnétek részletesen, hogy milyen volt? Hogy kezeltétek, mikor lettetek jobban és mitől, elfelejtettétek e, netán visszataláltatok e egymáshoz, stb.
2012. máj. 13. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapja történt. Még mindig nem vagyok jobban.
2012. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
2 és fél év után ért véget a kapcsolatunk a szerelmemmel, aki alighanem életem nagy szerelme volt. ő volt az első fiú, akivel csókolóztam, akivel lefeküdtem, mindenben ő volt nekem az első.. nagyon szerettem, és gyönyörű kapcsolatunk volt, annak ellenére, hogy nagyon sokat szenvedtem miatta. a szakításunk után még több mint fél évig összejártunk, napi szinten beszélgettünk, féltékenykedtünk, ott voltunk egymás életében, pedig neki is volt barátnője, és nekem is barátom, akibe -tegyük hozzá- szerelmes is voltam! mára már neki sincs senkije, és nekem sem, és bár nemrég(több hónapnyi szünet után) ismét beszélgetni kezdtünk, és párszor találkoztunk is, sőt voltak is dolgok köztünk megint, mégsem kezdeném újra.. :) ő már nagyon megváltozott, és én is nagyon más vagyok, talán már nem illenénk össze, plusz ő már nem az a fiú, akibe én 4 éve beleszerettem.. néha írok neki, vagy ő ír, keressük egymást telefonon, de előbb-utóbb mindig megszakad a beszélgetés, és ez jól is van így. már csak azért is, mert könnyen fel tudja kavarni az embert, de tényleg.. a "maradjunk barátok" illetve a "már vége a történteknek, lezártuk, legyünk jóban" című dolgokat felejtsd el, abszolút lehetetlen kivitelezni, mert ha tényleg nincsen már köztetek semmi, akkor az a baj, hogy túlságosan is ismeritek egymást, és alapjában valamiért idegesít, vagy könnyen felhúz a másik, ha pedig valamelyikőtök még többet érez, akkor alap dolog, hogy nem barátságról beszélünk. ez aló persze biztos vannak kivételek, de a nagy többség szerintem az én verziómba tartozik.. :)
2012. máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Mi 1évig voltunk eggyütt. Nagyon szerettem meg még szeretem is. Igaz nem õ hagyott el hanem èn õt azért mert az örökös fèltèkenysège tönkre tette a kapcsolatunkat. Persze pròbàltunk ùjra össze jönni nem is 1szer, mindig megigérte, h megvàltozik, de persze nem igy lett, sõt mèg rosszabb lett minden.

Nagyon depressziós voltam a szakitásunk utàn, mert tudtam, h õ is nagyon szeret még sem tudtunk megmaradni egymàs mellett. Még öngyilkossàgon is gondolkoztam. Nagyon hosszú ideig nem volt senkim, nem is tetszett senki, aki meg pròbàlt közeledni mindig a volt páromat kerestem benne. Ennek már 2ève. Most van ùj kapcsolatom, 5hònapja vagyunk eggyütt, de nem tudom szeretni.

Szerintem a volt pàrom olyan mèly nyomot hagyott a szìvemben, h kicsi a valòszinüsége annak, h ùjra ùgy fogok szeretni valakit mint ôt.

2012. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi nem hosszú időt voltunk együtt de mégis beleszerettem, az volt a kapcsolatunkkal a baj habár nem tízen évesek vagyunk ő nincs kész egy komoly kapcsolatra és végül kidobott mikor érezte rajtam, hogy én szeretem és mindent megteszek érte. Ez lassan 1 éve történt ő lezárta akkor a dolgokat én sokáig epekedtem még utána teljest tönkretettem magam minden értelemben. Ő neki már új kapcsolata van engem meg a barátok talpra állítottak szerencsére és keresem azt akivel boldog tudok lenni.
2012. máj. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedveseim (kérdező és válaszolók is), akkor egyikőtöket sem élete szerelme hagyta el.


Amire gondolni tudok esetetekben (bár korokat nem írtatok), hogy azért még elég fiatalok lehettek, tizenévesek, legfeljebb huszas éveitek elején járhattok. És - tudom, nem szeret az ember ilyesmit hallani - amit ilyenkor átéltek szerelem címén, nem az igazi, mély szerelem. Szerelem az, csak nem, amit életed szerelmének lehetne nevezni.


Nekem is volt olyan kapcsolatom 19 évesen, ahol halálosan szerelmes voltam, de katasztrófa volt az egész, és amikor szakítottunk, borzalmas állapotban voltam. Sok ilyesmiről hallottam, és nem csak a fiatalok között (a legjobb barátnőm 24-25 évesen került hasonló szituba; nagyon szerelmes volt, de rengeteget szenvedett a srác mellett... Talán ez a gond, hogy azt gondoljuk, az a kapcsolat, amiben ilyen heves érzelmeket élünk meg, mind pozitívat, mind negatívat egyaránt, az az igazi nagy szerelem... De ez nem így van). Én abból a hullámhegyes-völgyes kapcsolatból azt tanultam meg, hogy okosnak kell lenni, és olyan párt választani, akivel valóban összepasszoltok, ahol nem csak kémia van, hanem a lelki dolgok és működnek.


Most fogok férjhez menni, a páromat az ominózus, katasztrofális kapcsolat után másfél évvel ismertem meg. Nekem Ő életem szerelme, és nem azért, mert az érzelmek minden magasságát és mélységét megéltem vele, hanem mert nem akarok nélküle egy napot sem eltölteni, mert tudom, hogy nem találnék nála jobb embert (és nem is akarok keresni), mert meg tudok elégedni vele és nem kell más, mert jó, ha mellettem van és nagyon rossz, ha nincs.


Életed szerelmével látod a jövőt, és tudod, hogy menni fog a közös élet, nincs akadálya.


És ami a legfontosabb: életed szerelme nem hagy el ;) Így a kérdés eleve nem helyénvaló.

2012. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: ja igen, az lemaradt hogy 26 vagyok és nő.
2012. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Első voltam, és nem vagyok már tinédzser.

Életem szerelmével el tudom képzelni a közös életet, nincs akadálya...? Igen, így van. Én semmi akadályt nem láttam, a világ legtökéletesebb kapcsolatának láttam, és a mai napig sem tudom, hogy mi volt a hiba, vagy mit rontottam el. Egyszerűen ő nem így látta, neki nem volt tökéletes, de sosem indokolta ezt meg... Ha tudnám az okát, sokkal egyszerűbb lenne. De én azóta is tökéletesnek látom minden percét a kapcsolatnak.

Persze, tudom, a hiba az benne, hogy ő nem szeret, én pedig igen, és így nem is lehet tökéletes, de közben ezt abszolút nem így éreztem. Szeretett, szerelmes volt, de egyik napról a másikra azt mondta, hogy ő ezt nem akarja, és neki már nem jó. A mai napig nem tudok ezen tovább lépni, mert számomra ez hihetetlen, és nem értem, hogy hogy a pics.ába nem vettem észre, hogy neki nem jó? Egyetlen választ tudok erre... hogy azért, mert igenis jó volt neki. De akkor mi romlott el, és főleg, mi romlott el egyik percről a másikra? Még mindig nagyon szeretem, és nem tudok nem ezen gondolkodni, akkor sem, ha már nincs semmi jelentősége...

2012. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4 válaszoló vagyok. utolsó kommentáló nekem is így lett vége és indokot nekem sem tudott mondani, mert vannak akik félnek elmondani az igazat pedig a fáj is az igazság jobb én is sokat gondoltam rá, hogy mit rontottam el de azóta neki van fickója, ami ilyen állítólag semmilyen kapcsolat de ő jól érzi így magát ő tudja ha egy normális kapcsolat amilyen a miénk volt az nem volt jó akkor legyen így boldog.
2012. máj. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

5-6-os vagyok: kívánom, hogy mihamarabb találjátok meg a párotokat! :) Tényleg nagyon rossz lehet, ha egyszer csak így véget ér valami, ami ennyire jó, és nem tudni rá a válaszokat... :(

De lesz még jobb is, ez biztos ;) Minden jót nektek!

2012. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát, igen, a mi kapcsolatunk is sok nehézségen ment át, de olyan jó sosem volt, mint mikor szakított a párom. Szerintem van, akinek rémisztő, ha valami működik... Nincs jobb magyarázatom.
2012. jún. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!