Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éltétek túl, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éltétek túl, amikor életetek nagy szerelme elhagyott benneteket, más utat választott?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 20:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Alaposan kisírtam magam,aztán több napos barátnős programok voltak...és egyre kevesebbet gondoltam rá...
2011. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Alkohol+tramadol kombó kb fél évig.
2011. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Már tudom, hogy nem volt életem nagy szerelme, hiszen elhagyott.

Ö a könnyebb utat válsztotta, Nekem meg azóta kissebbségi komplexusom van, amiért 20 évesen nem kellettem, mert nem volt házam, kocsim és pénzem.

3-4 hónapig minden este berúgtam és meg akartam dugni mindent ami mozod, de beláttam, hogy ez nem célravezetö.


22/F

2011. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha elhagyott, akkor nem lehetett életed nagy szerelme, te butuuus:D
2011. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Engem konkrétan nem hagyott el. A szüleim tiltották ezt a szerelmet..... mert a fiú szegény családból származik, de nekem a mai napig fontosabb az életemnél. Nagyon sok mindent köszönhetek neki, és mindaddig együtt voltunk, amíg ,,valaki'' (tuti a szüleim keze van benne) megverettette, úgy, hogy az intenzíven kötött ki. És biztos a szüleim vannak a dologban, mert egyedül ők ellenezték, és a fickók is elmondták, h most mért fog meghalni....... De nem lett belőle rendőrségi ügy, se semmi. Mert nem akart nekem se ezzel rosszat és talán így jobban megúszta.... Azóta titokban találkozunk.....
2011. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Rendesfiú/19 ***** válasza:

:O az szép:O

azt hittem ilyen csak filmekben van:S

gondolom a jövőben vele szeretnél majd lenni:)

2011. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát..én magamba fojtottam szvl.. hát nem nagyon voltam boldog.. de ezt nem tudattam senkivel mintha misem történt volna..
2011. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Szerintem belehaltam. Legalábbis lélekben, az akkori énem meghalt és nem könnyen, elég csúnyán szenvedett. De aztán az új élet új szerelmet hozott, szebbet, igazabbat, boldogabbat. :)
2011. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen, hogy "hogy"... egyszerűen elfelejted majd. Még lesz sok pasid/csajod aki vagy elhagy, vagy te hagyod el: ez az élet rendje, hozzá kell szokni.
2011. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Még a barátaid se tudnak róla? senki? Hány éve volt ez?:S
2011. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!