Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Bejön nektek az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bejön nektek az, ha egy lány nyaggat titeket, meg sír?

Figyelt kérdés
Sír hogy hogy átvágták már meg csalódott, meg értelmetlen zagyvaságokkal zaklat, meg szinte már megfojt titeket hogy mindig nyaggat.... Írkál... Normális dolog ez?

2012. máj. 13. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem
2012. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért jönne be? Ne nyaggasson, van nekem is elég bajom.
2012. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ha bejön, akkor csinálhat bármit :D De azért ez kicsit túlzás.
2012. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
olyan éretlenek az ilyenek nem? Meg nem tudom taszítóak...
2012. máj. 13. 16:19
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem;No;Nu;Nein;Net


Sajnos csak 5 nyelven tudom :(

2012. máj. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

És az ötödik még rosszul is van:)

Kinek jön ez be?Ki szereti ha lógnak rajta? Blöee

2012. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
b+ micsinálna az ilyen ha járna vele valaki? :O
2012. máj. 13. 16:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem , nem normális.Nekem nem hisztikirálynő kell.Nekem egy erős jellemű nő kell nem pedig egy gyenge lány.
2012. máj. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nézd, én nő vagyok, de én sem értek az ilyen lányokkal egyet. Az ilyen lány sztem csak azt éri el, hogy otthagyják, aztán majd megint sírhat a saját hibájából. Szánalomból semmiképp se maradj vele együtt. Ha meg szereted, ülj le vele, s mond meg neki, hogy neked ez nagyon nem pálya, és ha azt szeretné, hogy legyen egy normális, jól működő kapcsolata, uralkodjon magán, találjon hobbit, ( h neked is legyen egy kis nyugalmad). Őszinteség csak akkor vezet szerintem rosszhoz, ha nem akarja belátni, hogy nem azért vagy a világon, hogy szórakoztasd, sem unaloműzőnek, hanem társnak.
2012. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Már hogy jönne be ez bárkinek is?

25/N

2012. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!