Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Visszavonnátok a szavatokat? Hagynátok, és megvárnátok hogy mi lesz a végkifejlet? Az a baj, h engedélyt adtam de nem szívesen, hanem csak azért mert kíváncsi vagyok, hogy képes-e mással együtt lenni, miközben engem szeret.

Figyelt kérdés
Azért is adtam még engedélyt mert úgy láttam rajta h szívesen kipróbálná mással, csak fél, h én mit szólok hozzá.Rávettek az ismerőseink egy swinger clubra. Arra gondoltam, hogy félrevonulok a párommal, és elleszünk. Láttam a barátomon, hogy valami nem stimmel, és szóba került hogy mik a határok. Az is kiderült a hosszabb beszélgetés után, hogy ha én engedélyt adok arra hogy azt csinál amit akar lehet hogy kihasználná a helyzetet. Engedélyt adtam, utána meg meghátrált. Kérdeztem, hogy mi a baj, és azt mondta hogy most engedélyt adok, de utána biztos hogy megsértődnék. Végül is attól fél hogy utána meg kidobom. Az is lehet h csak a szája nagy ezen a téren. Végül abban maradtunk h nem vontam vissza a szavam, ő meg azt mondta h meglátja, hogy mi lesz a szitu.

2012. máj. 13. 22:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A többieknek nagyrészt igazuk van. Nagyjából 99%-os esély van rá, hogy a barátod él a lehetőséggel, és ezt még csak fel sem lehet róni neki.


Én azt mondom, ha jót akarsz magatoknak, még MOST visszaszívod, amit mondtál. Vond vissza az engedélyt, és akkor talán - mondom, csak talán - megelőzöd a kapcsolatod korai végét...


Ez kb olyan, mint amikor diétázol és hetek óta csak salátán élsz, de anyukád odatesz eléd egy hatalmas csoki tortát, és mosolyogva biztat, hogy edd meg. Amikor megeszed, akkor meg anyud közli, hogy szobafogságot kapsz.


Érted, ugye? Ezzel a tesztelgetéssel nem érsz el semmit. A kapcsolat alapja a BIZALOM! Ha nincs bizalom, minek a kapcsolat? Ne így akard elérni, hogy megbízhass a barátodban, mert hidd el, hogy ez nagyon, de nagyon rossz módszer.

2012. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Istenem istenem istenem...mi vagy te bank, hogy csőbe húzod? Minek tesztelgeted? Mintha a szomszéd ráderőltetné menj át hozzá málnát szedni aztán feljelentene lopásért! Csak te még dúrvábban csinálod az álítólag szerelmeddel!

Szereted? Monogámiában akarsz élni? Akkor meg mi a jó fenéér mást mondasz kislány?!

2012. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!