Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 és fél éve vagyunk együtt!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 és fél éve vagyunk együtt! Kb fél éve- egy éve valami elmúlt nem olyan már mint volt?

Figyelt kérdés
Nem érzem már azt hogy huuu de nagyon imádom, nem bírok nélküle élni, nem hiányzik ha pl dolgozom stb. Nem tudom hogy miért van ez! Nem hinném hogy ez a normális!
2012. máj. 12. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Mégis mit hittél.hogy 100 évig ugyan azzal a tűzzel szereted? pff Akkor van egy rossz híre!Egy idő után csak sima szeretet marad.Ha ez neked kevés kereshetsz mást,de ott ugyan ez lesz.
2012. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy rossz hírem: ez a normális.

Mindenkivel ez van. A vad, lángoló érzelmek lecsökkennek - és marad a szeretet (ha volt).

Ha szeretnéd, hogy ez később legyen, akkor változtass valamit (öltözködés, viselkedés, új helyzetek).

2012. máj. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szerelem idővel szeretetté válik. Ezt érzed mostanában.
2012. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nálam is kb. 2 és fél - 3 évnél jött el az, hogy elmúlt az ami volt előtte. Nagyon sok embernél van ez, ezért van ennyi szakítás is. Mi sem vagyunk már együtt, mert nem láttam értelmét ha már nem is vonzódok hozzá és a szex se jó már.
2012. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez normális.

A kapcsolatot tovább már nem az erős érzelmek tartják össze, hanem a közös célok és a szeretet. Sokan ilyenkor szakítanak, de szerintem nem feltétlen ez a megoldás, hiszen a következő párral is ez fog történni évek múltán. Közös célok kellenek, és egy kis felfrissülés, pl. kirándulás, romantika, amit akartok:)

2012. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lupus fang válasza:
egy szakítás csodákra képes ;)
2012. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lia_18 ***** válasza:
100%
Ritka, hogy egy pár éveken át igaz szerelmet érez a másik iránt. De attól,hogy már nem szerelem, pusztán szeretet, a vágy,hogy törődj vele, gondoskodj róla,boldoggá tedd....szerintem elég ahhoz, hogy egy életen át boldog lehess vele. Emiatt ne keress mást, ugyanez lesz a sorsa.
2012. máj. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!