Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú nagyon kitartóan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nagyon kitartóan, és hosszan próbálkozik, és a lány meggondolja magát, miért nem fordul a fiúhoz?

Figyelt kérdés

úgy értem, van egy srác, nagyon kitartóan, hevesen udvarol, nagyon, nagyon sok mindennel megpróbálkozik, a lány folyton elutasítja, elég nyersen, van, mikor már fenyegetőzik is.

a srác ezért nem próbálkozik többször, de egyértelmű, hogy akarja még a lányt. a lány meggondolja magát, hogy csak kellene adni neki egy esélyt.

de nem lép, mert "nő nem kezdeményez srácnál", csak épp azt nem fogja fel, hogy jópárszo, elég hevesen, fenyegetve is elutasította a srácot.

szóval miért nem lép ekkor a lány, valahogy? ez, azt hiszem, nem elvekről szól, hanem logikáról.

(vegyük azt, a fiú több, mint egy évig udvarol...)


2012. máj. 14. 08:33
 1/4 A kérdező kommentje:
*jópárszor
2012. máj. 14. 08:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudod ez egy lehetetlen eset szerintem. Olyan hogy ebben a szituban a lány tényleg akarjon valamit és ne csak felhasználja a srácot valamire nem nagyon van. A fiúnak legyen annyi esze hogy ha a lánynak most hirtelen mégis kellene, elküldi a pic*sába :)
2012. máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a túlságos nyomulás, erőszakosság taszítja az embereket, itt hibáztál. meg kellett volna maradnod egy normális, az elején kissé távolságtartó szinten, szerintem már ott elszúrtad.
2012. máj. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs.
2012. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!