Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mien szavakat használjak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mien szavakat használjak? Hogy mondjam neki?

Figyelt kérdés
A pasimnak szeretném elmondani ,hogy én télleg szeretem és , hogy soha nem fog elvesziteni megnyugtatás képpen ..!! De nem tudom , hogy mi olyat mondjak amiből télleg a "szivébe hatolok vele", mert már sokszot próbáltam de nem sikerült , mert valahogy nem tudtam ugy kifejezni magam :( kérlek segitsetek !! elöre is köszike
2008. ápr. 22. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Sszia. Hát, egy-egy angolul megírt sms is segíthet. (Pl. I love you for good -örökké szeretlek) , akár ez is jelezhet komoly szándékot,de ha ezt még nem akarod neki mondani, akkor is leírhatod neki bárhogy máshogy egy sms-ben. Szerintem pl. egy olyan sms, amiben csak egy "Szeretlek!" van, eléggé komolyan vehető.

De ha elmondod neki, hogy szeretnéd, ha tudná, hogy számíthat rád, és hogy mindig mellette leszel... Szereted.

Akár így is.

Ennek a szívedből kell jönnie, amit ő is érteni fog. Ne stresszelj, lehet, hogy amiatt rontod el. :)

2008. ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen de személyesen jobb szertem ezeket a dolgokat :)
2008. ápr. 22. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért jobb az sms... mert mikor vhol van.. tegyük fel, jó esetbe egyedül, és kap egy ilyen sms-t, szerinted nem gondolkozik el rajta?



Ezzel szemben, élőben nagy nehezen kinyőgöd neki, egyrészt nem nagyon tud elsőre mit reagálni (márha látja rajtad, h komolyan gondolod) , másrészt, ha reagál vmit, az is amolyan.. tök komolytalan lesz. És sose fog rendesen elgondolkozni a dolgon, mert akkor épp veled van! (mondhatjuk, h eltereled a figyelmét :))

2008. ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én pasiként igazából az alapfelvetést nem értem.

Mármint, hogy minek akarod?


Egy pasi másképpen gondolkodik, mint egy nő. Számára minden feladat, megoldandó probláma, kihívás. A párkapcsolat is. Nem feltétlenül jó gondolat arra emlékeztetni, hogy ebből a feladatból sosem fog szabadulni.

Persze, a párkapcsolat biztonságot ad. Ez tény. De gürcölni is kell érte, főleg egy férfinak. Nem mintha a nők nem tennének semmit, csupán számukra ez jóval természetesebb. Egy férfinak nem.

2008. ápr. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sok szép idézetet lehet találni a neten, nem mindegyik sablonos. Hátha találsz olyat, ami tetszik.
2008. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!