Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem válik el a férjétől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válik el a férjétől a szerelmem?

Figyelt kérdés
Három éve csak lakótársak a férjével, velem másfél éve van együtt a szerelmem. Nagyon komoly a köztünk lévő kapcsolat, persze vannak viharos időszakok, de úgy érzem ennek a lángoló szenvedély az oka. A lényeg, hogy nagyon jól megvagyunk, a szex olyan, hogy jobb nem is lehetne, szeretem a gyerekeit, ők is engem. Együtt dolgozunk, így elég sok időt töltünk együtt, és kisebb szervezések árán ugyan, de a szexet is megtudjuk oldani. De ami a lényeg, a férjével él, és a két gyermekével. A férje egy igazi szemétláda, jól keres, de azt magára költi, a gyerekeket nem, vagy inkább csak félre neveli. Volt, hogy bántotta is. Azt mondja, azért nem válik, mert nincs ereje, elfogyott, én mondom mindig, hogy mellette állok, mindenben támogatom, azt is mondta, hogy drága a válás, mondtam kifizetem, nincs hová menniük, az anyjánál lenne lehetőség, szívesen felújítanám. De még mindig nem adta be a válást. Olyat ne írjatok, hogy hagyjam el, mert ahhoz túlságosan szeretem.
2012. máj. 14. 20:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ő úgy érzi, hogy a férje mellett anyagi biztonságban van, más nem hiszem, hogy ok lenne
2012. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

ez lemaradt

36f

2012. máj. 14. 20:12
 3/18 anonim ***** válasza:

Nemtom, mondjuk h.ülye?

Tényleg nem tudom, miért nem válik el? Konkrétan semmilyen ok nem jut eszembe.

2012. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nézd, lehet, hogy a gyerekek miatt nem akar válni. tény és való: a gyerkőcöknek akkor a legjobb, ha anyu és apu egy fedél alatt élnek. de vannak kivételes esetek, ahol vagy közvetlenül vagy közvetetten a gyerekek érdekében kell véget vetni egy kapcsolatnak. lehet, hogy a szerelmed tényleg fáradt, és fél ő kimondani a végső szót. de ha tényleg szeretitek egymást, és a férje tényleg olyan, amilyen, meg kell tennie előbb vagy utóbb. rengetegszer kell még majd őt biztosítanod a szeretetedről és támogatásodról. és talán az is segít, ha rávilágítassz neki, mi minden előnnyel járhat a válás. tudom, hogy az érmének mindig 2 oldala van, a te verziódra ezt a választ tudtam adni.
2012. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#1

a férje azt sem tudja mire költse a pénzét, ez a szegény nő, meg hitelt hitelre halmoz, hogy etetni tudja a gyerekeket, meg persze a férjét is. Anyagi biztonság :)

2012. máj. 14. 20:15
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg bizonytalan veled kapcsolatban, lehet, hogy tart mások véleményétől is, mindenképpen beszéljetek erről, mert az élet elég rövid a szar kapcsolatokhoz!Lehet,hogy csak kézzel fogható bizonyítékra vágyik, hogy veled nem fog mellé!

2 gyerekes anyuka szuper férjjel

2012. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ezt akkor tőle kellene megkérdezned. Minden szituáció más és más. Van, aki azért marad inkább a férjével, mert nem szeretné a gyerekeit választás elé állítania, van aki a pénz miatt (de itt akkor mégsem erről van szó), lehet aki azért, mert már kiszeretett a szeretőjéből, és elege van (belefáradt) a bujkálásból, hazugságokból stb.
2012. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy a "függetlenség" az oka. Valljuk be egy felnőtt nőnek nem olyan jó érzés visszaköltözni a családi fészekbe, ahonnan egyszer kirepült már. Kicsit ilyen "visszalépés" érzés lehet. Volt egy családja, nem maradt semmije... nem tud összeköltözni veled, a gyerekeket nem tudom lenne-e lehetősége magával vinnie az anyjához, szóval eléggé érthető a helyzete, hogy nehezen indul a bizonytalanba!


Egyébként a férj védelmére szólva! 3 éve semmi közük egymáshoz az asszonnyal, csak egy fedél alatt élnek. Én sem tartanám el a nőt megmondom őszintén... (mondom ezt nőként)

2012. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
bujkálás, meg hazugságok nincsenek, tud rólam a férj. Nem is érdekli, csak az hogy a gatyája tiszta legyen, kaja az asztalon, a gyerekek meg elhozva a suliból.
2012. máj. 14. 20:25
 10/18 anonim válasza:
Lehet,hogy csak a gyerekek miatt hátrál..semmi esetre sem azért,mert annyira szeretné a férjét!Talán még a megszokásról lehet szó vagy a kényelemről,hogy ne kelljen elköltöznie...1 biztos ha nem akar elválni annak oka van...de említettem a megszokás egy erős kötelék!Hiába rossz,nem könnyű változtatni!
2012. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!