Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a helyzet akkor, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xyzkds kérdése:

Mi a helyzet akkor, ha a szerelmem külseje annyira nem elragadó?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy van egy barátnőm, akit nagyon szeretek, és ő is engem, 17 évesek vagyunk, kicsit messze egymástól (monor-bp), de kb minden nap látjuk egymást kétszer, szóval ez annyira nem nagy baj. Az viszont lehet az, hogy annyira nem szép lány. Egyáltalán nem csúnya, erről szó sincs, csak nem egy olyan testű és arcú, aki minden férfinak az álma. Nekem kicsit duci, de távolról sem kövér (58 kg) és tudom, hogy én vagyok telhetetlen, de akkor is boldogabb lennék, ha egy vékony lánnyal lehetnék együtt. Szerintetek ezt hogyan kéne neki elmondani? Viccesen már rengetegszer mondtam neki (olyannyira, h kicsit csúnyán is nézett), de hogy lehetne vele finoman megértetni, hogy én tényleg ezt szeretném? Még egyszer sem vesztünk össze fél év alatt, és ezután sem szeretnék.

Köszi



2012. máj. 5. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeretnéd nem problémáznál a külsején.
2012. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te másra vágysz....
2012. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval igazából nem tetszik neked. De akkor miért vagy vele? Nincs senki más akivel esélyt látnál a kapcolatra mostanában és nem akarsz egyedül lenni?
2012. máj. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a csaj otthagy téged, mert egyáltalán nem őt szereted, csak a gondolatot, hogy van barátnőd. Ha igazán szeretnéd, nem foglalkoznál azzal hogy mennyi kg, vagy hogy NEM jön be minden pasinak????????? Miért lenne az jó neked? Villogni akarsz egy plasztik babával, vagy emberi kapcsolatot akarsz kialakítani egy EMBERREL?? Először erre válaszolj, utána pedig mérd fel, hogy mennyire is vagy "szerelmes" az általad előállított álomvilágban, ahol agyonéheztetett csontkollekciók rohangálnak az utakon.
2012. máj. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

LOL


kisfiú! valld be magadnak is, hogy pina kell nem barátnő!

2012. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha szeretnéd, inkább arra kérnéd, hogy ne változzon meg.
2012. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
60%

Nagyon egyszerű! Csinálj neki edzés programot! Reggel,délben ,este. 100 felülés 50 fekvő!

3 hónapig! Ne engedd,hogy tele zabálja magát szénhidráttal,attól csak nő az átmérője! Hétvégén mozi helyett vidd el futni. Tedd ki a Margit szigeten,tegyen meg 2 sziget kört,az 10,7 km! Ezalatt te verj be pár sört valamelyik csehóba! Ezt tudom tanácsolni! Nálam bevált! A csaj lefogyott,én meg alkoholista lettem,de ez már részletkérdés! Sok sikert

2012. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Diavolino44 ***** válasza:

Sajnos egyet kell értsek az előttem szolokkal. Hasonló cipőben jártam, a csajjal akivel először összejöttem, hát fogalmazzunk úgy hogy nem fogott meg semmi de szerettem mert belsőleg kedves volt, s más akkor még nem akadt a horgomra. 4 évet voltunk együtt. Szép volt, s rengeteget tanultam a társas kapcsolatokról, s a nőkről.

17 éves vagy nem vele fogod leélni az életedet. Legyél hozzá nagyon rendes ne célozgass rá, az bunkóság. Ha valaki magától nem jön rá hogy tehetne a külsejéért valamit, akkor majd megtanítja az élet. Ha meg talál magának valakit aki így is szereti az meg egyszerűen tökéletes.

Ha nem tudod elfogadni lépj, s ne nézz hátra!

2012. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány centi hogy olyan sok az az 58 kg?
2012. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ezt nem így gondoltam, ne válaszoljatok rá, félreérthető
2012. máj. 13. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!