Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sürgős! Mi tévő legyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trapp kérdése:

Sürgős! Mi tévő legyek? Komplikált ügy

Figyelt kérdés

Nem tudom hol kezdjem igazából, mert eléggé bonyolult egy ügy. Eléggé társosági ember vagyok, könnyen barátkozok. Az egyik legjobb barátnőmnek kb fél éve segítettem összejönni egy idősebb sráccal, de akkor figyelmeztettem, hogy nem lesz hosszú életű kapcsolat, mivel fél vállról vette dolgokat. Közben én is jóba lettem ugye vele, de éreztem valami vibrálást. Az én párkapcsolatom közben leépült, de erről ő pl nem tudott. Próbáltam távol tartani magam tőle, de nem ment. Tegnap házibuli volt nála, és miután mindenki elment sokat beszélgettünk majd megtörtént... Rosszul érzem magam, mert az én kapcsolatom sincs teljes mértékben lezárva, és az ő párja az én barátnőm. Ma beszéltünk, és hajlana afele hogy együtt folytassuk tovább. De nem akarok senkit megbántani, de érzem, kezdem nagyon megszeretni, és ő is engem. Mit tegyek?

A srác 26, barátnője 17, én pedig 20

Segítsetek!



2012. máj. 14. 23:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
fuck u motherfucker traitor
2012. máj. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Min 3-an keressetek mást.
2012. máj. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Odd Retard ***** válasza:
80%
Gratulálok, a srác a hűség mintaképe.. Te meg minek rombolod össze másnak a kapcsolatát csak azért mert te nem vagy boldog? Hagyd őket élni!
2012. máj. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Állíts fel egy fontossági sorrendet. Neked kell döntened, ki fontosabb, a barátnőd, vagy ez a pasi.
2012. máj. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tönkretenni akarom, ami nem működik, az nem működi.És nem is fog. Viszont nem érdemlek meg egy esélyt a boldogságra, és ő? Tény hogy nem a legszerencsésebb eset, mivel a barátnőm barátja. De érzem hogy teljesek lennénk együtt. Az egész olyan sorsszerű.
2012. máj. 15. 00:00
 6/17 anonim ***** válasza:

Én jöttem már hasonlóan össze sráccal (na jó, ennyire cifra azért nem volt, mert nálam a barátnő pasija szent, de ott is volt kavar), nem foglak megkövezni. Hallgass a szívedre.


De közben gondold át:

Ha azt a lányt megcsalta, vajon téged nem fog?

Nem fáj, hogy így beletrappolsz a barátnőd lelkébe?

Nem csak egy éjszakára kellettél neki?

Lehet hazugságra építeni egy kapcsolatot?


Ha ezeket meg tudod bizonyosan válaszolni és le tudod tisztázni, akkor tudsz dönteni is.


24/N

2012. máj. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Előzőre a válasz:


Ha azt a lányt megcsalta, vajon téged nem fog?

* Biztos vagyok benne hogy nem, mert tudom miért tette.

Nem fáj, hogy így beletrappolsz a barátnőd lelkébe?

* Ő nem tudja, nem akarom elmondani, megbántani, főleg nem úgy, hogy aztán az egészből nem egy"jóság" sül ki.

Nem csak egy éjszakára kellettél neki?

* Nem. Ma leültünk megbeszélni a dolgokat, és jól áll hozzá. Hozzáteszem, nem is én hoztam fel azt a témát, hogy akkor mi legyen KETTŐNKkel.

Lehet hazugságra építeni egy kapcsolatot?

* Nem, egyszer el kell mondani minden félnek a teljes igazságot. Tudom...

2012. máj. 15. 00:12
 8/17 anonim ***** válasza:
Te/ti ezt már eldöntötted/eldöntöttétek. Választottál, és inkább a pasinak kedveztél. Kíváncsi leszek, hogy alakul a kapcsolatotok. De legalább ha így jöttetek össze, legyetek boldogok együtt, és ezt minden irónia, szarkazmus nélkül mondom/írom
2012. máj. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát mind a ketten elkövettétek a leggusztustalanabb dolgokat amit lehet.. Szóval igazat adok neked. Tényleg összeilletek! :)

Sok boldogságot a jövőben! Imádkozok majd, hogy veletek is megtörténjen mindez.

2012. máj. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mindenki felett lehet pálcát törni, és álszentkedni is név nélkül. Megtörtént, és nem lehet visszacsinálni. Arra lennénk kiváncsi ezek után, mi lenne a legokosabb!
2012. máj. 15. 01:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!