Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sürgős! Mi tévő legyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trapp kérdése:

Sürgős! Mi tévő legyek? Komplikált ügy

Figyelt kérdés

Nem tudom hol kezdjem igazából, mert eléggé bonyolult egy ügy. Eléggé társosági ember vagyok, könnyen barátkozok. Az egyik legjobb barátnőmnek kb fél éve segítettem összejönni egy idősebb sráccal, de akkor figyelmeztettem, hogy nem lesz hosszú életű kapcsolat, mivel fél vállról vette dolgokat. Közben én is jóba lettem ugye vele, de éreztem valami vibrálást. Az én párkapcsolatom közben leépült, de erről ő pl nem tudott. Próbáltam távol tartani magam tőle, de nem ment. Tegnap házibuli volt nála, és miután mindenki elment sokat beszélgettünk majd megtörtént... Rosszul érzem magam, mert az én kapcsolatom sincs teljes mértékben lezárva, és az ő párja az én barátnőm. Ma beszéltünk, és hajlana afele hogy együtt folytassuk tovább. De nem akarok senkit megbántani, de érzem, kezdem nagyon megszeretni, és ő is engem. Mit tegyek?

A srác 26, barátnője 17, én pedig 20

Segítsetek!



2012. máj. 14. 23:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
kis r*bi vagy,de nembaj 20 évesen jobb ilyesmit megtapasztalni:)
2012. máj. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Most lehet ribizni, stb. de attól még az eset megtörtént közte és a pasi között, igaz, a barátnő kárára, de lehet, ha most nem lépnek (a srác otthagyja a régi barátnőt és összejönnek), többször is megcsalná a pasi a barátnőjét, így legalább csak egyszer történt meg. Persze nem támogatom az ilyesmit, de ha egyszer már lejátszódott, már nem lehet mit tenni
2012. máj. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Okosabb lett volna nem lefeküdni... és akkor a félre lépés előtt tudtatok volna szakítani. Mindketten zárjátok le a kapcsolatotokat.
2012. máj. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Készítsd fel magad, hogy valami/valaki mindenképpen sérülni fog. Ezt minden rossz szándék nélkül mondom. Ennél többet már nem tehetsz.

26/F

2012. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Amapola válasza:

Szerintem a barátnőddel kell megbeszélned ezt a dolgot.Mondd el Neki őszintén,hogy mi történt.Ha nem volt jó a kapcsolata azzal a fiuval,akkor előbb-utóbb úgyis szakítottak volna.

Viszont jól gondold meg,hogy tényleg komolyan érdekel e a fiu s nem csak egy hirtelen fellángolás az egész.Ne téveszd össze a szexet a szerelemmel.Adj időt magadnak átgondolni a helyzetet.

Ha kell a pasi,akkor őszintén el kell mondanod mindent,ha mégsem kell,akkor maradjon a kettőtök titka,a többit az élet elintézi.

2012. máj. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Beszéltem ma a fiúval, abban maradtunk, addig nem lesz semmi testikontaktus, amíg mindketten le nem zárjuk, így tiszta (már amennyire lehet) Nem fellángolásnak érzem, mert régóta motoszkált bennem valami... Ez a mi titkunk marad, könnyebb lesz így. Azt várom már,hogy nyugalomban és csak ketten legyünk :)
2012. máj. 15. 21:42
 17/17 A kérdező kommentje:

Frissítés! :)

Végül elmondtam a csajnak a teljes igazságot, pár hónapig hát nem jellemezném a "kapcsolatomat" vele... Azóta megbékélt, beszélőviszonyban vagyunk, és összeköltözött egy sráccal.

Mi is összebúzoroztunk, vagyis én őhozzá szinte rögtön :) Teljes a harmónia, és aug végére várjuk a kislányunkat!

2013. júl. 18. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!