Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki 3 éve tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki 3 éve tetszik pár hete járok vele. Nem közeledik. Nem hív el sehova. Ha suliba találkozunk csak köszön. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 15:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
fiút*
2012. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Részben igazatok van részben nem. Biztos vagyok benne h szeret csak félős. Gondolom én. Enyhe célozgatást ha teszek neki kapcsol. Már csak azt nem tudom h miért kell célozgatni. Fél?
2012. máj. 15. 17:18
 13/15 anonim ***** válasza:
Fél...mondom én, hogy baj van ezzel a mai fiatalsággal, hát nekem még nem volt szükségem célozgatásra anno:D
2012. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

ha az a csaj akibe szerelmes Vagyok és ilyet mondana hogy járjunk hát eléggé elkényeztetném ahogy csak tudom...

DE az hogy Csak Köszön...komolyan...ha egy jó lány ismerősömmel találkozok még akkor is puszi puszi ölelés..

De komolyan...és ilyen puhafitymaszőröknek van csaja.Ez komolyan már Fatális...

2012. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ugyanaz a 14/F
2012. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!