Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám magamat leállíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magamat leállítani? Szinte állandóan az új kolléganő jár a gondolataimban.

Figyelt kérdés
Nem vagyok már fiatal, 34 éves vagyok, van feleségem, egy négy éves kisfiam. Az életem kiegyensúlyozott. Volt. Két hónapja a mellettem lévő irodába felvettek egy néhány évvel fiatalabb kolléganőt. Van férje, nincs gyereke. Az első pillanattól egyértelművé vált, hogy nagyon egy húron pendülünk. Jól érezzük magunkat egymás társaságában, flörtölünk, megérintjük egymást. Ijesztően jól esik minden vele töltött perc. Mintha egymásnak teremtettek volna minket. Ez az érzés, mint egy kábítószer függővé tett, újra és újra szeretném átélni és hajt affelé, hogy több kell. A kémia működik, ha így folytatom bele fogok szeretni. Realista vagyok, tudom, hogy nem szabad, tilos. A családomat szeretem. Tíz éve vagyok együtt a feleségemmel, a szerelem már átalakult szeretetté. Hogy lehet megállni ezen a lejtőn? Ha esetleg van valaki, aki volt hasonló cipőben, örömmel venném ha megosztaná a tudását.

2012. máj. 15. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Közel 10 évvel fiatalabb fejjel tudom csak mondani, hogy állj meg egy ponton. Ha képesek vagytok ezen a szinten maradni, abból még nem lesz szerintem nagy gond, csak ne ess túl azon a bizonyos határon. Ha úgy érzed, ez utóbbi mindenképp bekövetkezik, akkor viszont tartsad a távolságot valahogy. Nem kell ellökni, de kevésbé közvetlenül csináljátok a haverkodást.


Saját tapasztalatom van már ilyen. Nyilvánvaló volt a vonzódás mindkét oldalról, de félrelépni egyikünk sem akart, így maradt a lököttség-hülyülés, és ez azóta is tart, inkább barátság formára átállva. Meg lehet csinálni :) És jó egy ilyen ismerős.

2012. máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hajajj ismerős téma! Én is ugyanebben a cipőben járok. Én nő vagyok, nekem is van egy nagyon helyes kollegám akivel szikrázik a levegő köztünk. Én független vagyok, neki többéves kapcsolata van. Amennyire lehet és tudom hárítom a közeledését, próbálom kerülni... de pokoli nehéz, mert én is úgy érzem, hogy bele fogok szeretni hamarosan...
2012. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha elnyomod csak rosszabb lesz és arra fogsz gondolni hogy mi lett volna ha.. szerintem az érzelmi megcsalás is ugyan úgy megcsalás, mint a szexuális.
2012. máj. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Tisztában vagyok azzal, hogy nem könnyű kérdést tettem fel.

Magam részéről nem nagyon hiszek férfi-nő barátságban. Az ember nem így van összerakva.

Ha nincs a közelemben, akkor rettentesen hiányzik, tegnap éjjel már alig tudtam aludni, szó szerint lelki fájdalmat éreztem. Egy beteljesületlen szerelem gyötrő érzéséhez lehet hasonlítani ezt az egészt. Amint reggel találkoztunk, azonnal más lett a világ, csak a közelsége tudja enyhíteni a vágyakozást.

2012. máj. 16. 23:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Talán megoldás lehet, hogy amíg el nem múlik az újdonság varázsa, addig a feltétlenül szükségesnél ne találkozz vele többet, a beszélgetésetek pedig csak munkára vonatkozzon.

Ne akkor menj kávézni amikor ő is az étkezőben van, stb. Főleg ne érintsd meg.


Értelmes, jóravaló embernek tűnsz, és ha mint mondtad realista is vagy, akkor sikerülni fog az érzelmeket leküzdeni. Esetleg kérheted a feleséged segítségét, ha hajlandó vagy vele erről beszélni. Több közös program akár hétköznapokon is, stb.

Ha nem akarod vele megosztani a dolgokat, akkor szorítsd össze a fogad, és a továbbiakban tudatosan kerüld a kolléganőt.

2014. aug. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fúha, most látom, hogy két éves a kérdés, nem is tudom hogyan került elém :D


Remélem azóta megoldódott minden! :)

2014. aug. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok, csak én vagyok a nő. Mi megálltunk a barátságnál, pedig nagyon megszerettem, viszont családos ember és nekem is volt párom mikor megismertem. Nagyon jó lett volna ha több is kialakul, de én nem akartam házasságtörő lenni. Ölelésig és arcra pusziig jutottunk, semmi más nem volt. Mai napig nagyon szeretem.
2019. dec. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!