Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim randira hív. H kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim randira hív. H kell kinézni egy randin? Mit kell csinálni? H kell viselkedni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Jól.

Beszélgetni, + azt csinálni, amit egy adott helyen illik (Étterem -> enni)

Udvariasan, jól, kulturáltan.

2012. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mint máskor.
2012. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ASOT ***** válasza:

a pasid??


ha randiról van szó akkor az még nem a pasid. hanem lesz a pasid, és utána az efféle találkozást már nem hívják randinak. :)


amúgy legjobb ha magadat adod! később ugy is megismer ha úgy alakul..legyél csini :)

2012. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
okés eddig érthető de ha pl: meg akarja fogni a kezem? és akkor hagyom az biztos de nem bírom ki h el ne röhögjem magam :(
2012. máj. 15. 19:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell annyira kiöltöznöd, főleg ha már sokadik randira mész. De ha gondolod felvehetsz kicsit jobb ruhát. Nem kell máshogy viselkedned, mint ahogy szoktál. Viselkedj teljesen természetesen.
2012. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
okés. az öltözködésnél pl?
2012. máj. 15. 19:10
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha ennyire izgulsz, hogy elröhögöd magad, nem baj, csak akkor tényleg fogd is meg a kezét, hogy érezze, hogy nem rajta nevetsz, csak így jött ki. Könnyen lehet, hogy egy ilyen húzással kicsit gátlásossá teszed, és ezen bizony majd neked kell segíteni.

Egyszerűbb, ha érzed, hogy jön a kényszer, mosolyogj, míg el nem múlik, az természetesebb, és mindenkinek kevésbé kellemetlen!


Ha meg azért röhögnéd el, mert ennyire veszed komolyan (nem ez jött le, de ha!), akkor minek mész el?


Kérdésre visszatérve: Hogy kell kinézni - Kicsit jobban, mint egyébként, legalábbis legtöbb lány így öltözik. Alapvetően igyekezz a jobbik formád hozni. Ne legyen túl sok smink, van aki érzékeny rá!

Mit kell csinálni - Beszélgetni leginkább, vagy ami a helyhez illik, leírták már nem ragoznám.

Hogy kell viselkedni - Add önmagad!:) De tényleg, a randi lényege, hogy jobban megismerjétek egymást. Persze ne boríts rá mindent egyszerre a szerencsétlenre, meg nem kell egyből a legrosszabb tulajdonságaiddal kezdeni, "jobb, ha tudsz róla" alapon. Ne blokkolj le, ha esetleg akadozik a társalgás, ha szimpatikus a srác, nyugodtan dobj be valami témát... Vagy tégy valamit!:P Ahogy jólesik, semmit se erőltess!:)


Ha meg azért a pasid, mert már jártok, akkor semmi extra, de ebben az esetben valamit rosszul értelmezel a "járás" körül!:D

2012. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi ez jól jött!!! :D
2012. máj. 15. 19:22
 9/14 anonim ***** válasza:

Az előttem lévő mindent elmondott.

19:07-es vagyok. Nem tudom, hogy milyen a stílusod. Ezt neked kell tudni, hogy mit veszel fel, vagy miben érzed magad jól, de közben még is tetszel a barátodnak. Ezt a ruhát válaszd ki. Sok sikert a randihoz! :)

2012. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Szőke kék szemű vagyok valami piros felső jó lenne csajok?
2012. máj. 15. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!