Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit ajánlanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit ajánlanátok egy önbizalomhiányba szenvedő srácnak? 18/F

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok ismerkedni lányokkal, ha pl: a buszon vagy valahol leül mellém, vagy valahol találkozok egy lányal akkor általába egészvégig azon szorongok hogy, hogy szólítsam meg vagy mit mondjak neki.

És ha erőt veszek magamon és megszólítom akkor általába jön a megalázó egyszavas vállasz.

Mintha nem is lennék ott.

Neten nem ismerkedek, vagyis próbáltam..... lehet hogy a csaj volt komolytalan, nem tudom. Nem is tudok már semmit, egyszerűen hihetetlen hogy egy lánynak se tetszek még egy mosolyt, vagy szembenézést se kapok az utcán se. Ugy vettem észre hogy még az olyanok se beszélnek szívesen velem akiknek ez lenne a munkájuk (eladó, stb). Bele nem akarok törődni de már már egyre elkeserítőbb a helyzet. Kérlek, segíts.


2009. jún. 26. 17:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld úgy kezelni az ellenkező nemet, mint a sajátodat olyan értelemben, hogy megérteted magaddal, hogy a lányok is olyanok, mint a fiúk. Nem harapunk. Milyen megalázó egyszavas választ adnak és milyen kérdésre?
2009. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha vannak lány barátnőid, beszélgess velük erről a problémádról , kérj tőlük tanácsot , feltéve ha megbízol bennük!

Ők azok akik igazán ismernek , mi nemis láttunk még téged, nem ismerünk , ők tudnak segíteni szerintem!

Egyébként több ilyen fiút is ismerek , akik már a csajokra se néz a sok csalódás miatt:S

fel a fejjel, majd jön egy lány , aki szeret , úgy ahogy vagy. de ne várd hogy a karodba hulljon a szerencse, csajozz tovább felhőtlenül, ne légy szerelmes rögtön , csak próbálkozz:)

nem tudok mást mondani:)

2009. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
sajnos jól tetted fel a kérdést....... "ha vannak".
2009. jún. 26. 17:29
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
minden reggel kezd egy feles whiskyvel a napot és lesz önbizalmad;) de ne vidd tulzásba:D
2009. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
szénmonoxid mérgezést
2009. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem csak srác barátaim vannak,és megértem hogy mit érzel.Lenne kedved barátkozni?

:)

2009. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Lány vagyok :D
2009. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
17:46....... igazad van, ennek már semmi értelme így tovább. Ez már nem élet.........
2009. jún. 26. 17:50
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne add fel!!!! mondom lenne kedved barátkozni??? nem kell egyből az életedet eldobni!!! figyelj rám,kérlek! nyugodj meg,és ne csinálj semmi butaságot!
2009. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
de cukorfalat vagy, ezt komolyan gondolod???????
2009. jún. 26. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!