Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek ilyen esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ilyen esetben? Nem akarok hülyeséget csinálni.

Figyelt kérdés
A nyár óta randizgattam 1 sráccal, januárban elhívott egy buliba( buli elött megbeszéltük, hogy járunk),ahol bemutatott a havejainak.Hát azóta se beszéltem vele, pedig nagyon belezúgtam. Már elfelejtettem őt, mert szerintem csak szexkapcsira kellettem volna, amibe én nem megyek bele.Pár hete rám írt a haverja msnen, h látott a buliban s nagyon szimpatikus voltam neki(ez a srác aranyos, amennyire megismertem), de nem jöhetek vele össze, mert mégis csak haverok. Szerintetek? Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 27. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:

már semmi közöd a másik sráchoz nem?? alig jártatok?

akor meg gyere nyogudtan jöjjetek össze a haverjával, ha te is ezt akarod

2010. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan összejöhetsz a haverjával is.
2010. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát itt a bibi: "is". Mondjuk nem jártam vele, párszor randiztunk, de ez meg olyan fura dolog lenne szerintem...
2010. márc. 27. 18:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! SZerintem, járjál a haverjával, ha összejön, és akkor a srác, akibe bele vagy esve, féltékenylesz, és jobban oda fog figyelni rád, mert látja, hogy tulléptél rajta, és, egy jótanács, ne hagydd magagd kihasználni ( mármint ha elhív, akkor ne egyértelműen mondd meg neki, hogy igen, hanem hogy még gondolkozol rajta), és akkor elkezded éerdekelni, és ne látszódjon annyira rajtad, hogy rajongassz érte, és bármerre, bármikor elmész vele, mégha járis valakivel:D
2010. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:D
2010. márc. 28. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha haverok, akkor minden valószínűséggel tudja hogy nem jártok az exedtől, tehát zöld utat kapott hozzád tőle. Szerintem jól gondold meg, hogy miért akarsz tényleg összejönni a sráccal. Azért hogy az előzőt féltékennyé tedd- nem hiszem hogy ezt érdemelné az új fiú aki kitüntetett a figyelmével- vagy azért mert téged is érdekel. Ez esetben nem látom semmi akadályát. Jól tetted hogy nem dőltél be a másiknak.
2010. ápr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Féltékennyé tenni? Ááá, már nem érdekel. Csak az zavar kicsit, h az "ex" neh ezt higgye...
2010. ápr. 11. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!