Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szokásos korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szokásos korkülönbség kérdés.9 év a férfi javára?

Figyelt kérdés

/21 éves nő/

túl sok lenne, vagy lehetséges egy hosszútávú kapcsolat belőle? / az eddigi vélemények megoszlanak, ezért kíváncsiskodok, kinek mi a véleménye erről.. Érvekkel kérném, köszönöm :)


2012. máj. 16. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
persze h működhet:D ismerősömék is együtt vannak és ott 12 év: D
2012. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
köztünk pont 9 év van, én vagyok a fiatalabb, 25 éves lány vagyok. semmi baj a korkülönbség miatt köztünk. én érettebb vagyok, komolyabb az átlag korombeli lányoknál. szerintem pont szerencsés. nemsokára babát szeretnénk. a férfiak nem készek az apaságra manapság, maximum 30-35 évesen. de én nem akarok 35 évesen szülni. így tökéletes számomra, h a párom idősebb, és nagyjából most tartunk ugyanott ami életcélt illeti.
2012. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az előttem szólóval. egy 30 éves srác és egy 21 éves lány párkapcsolata egyáltalán nem szokatlan, sőt manapság nem is árt.

Mivel a férfi, pláne a mai világban elvárná magától, hogy el tudja tartani a családját (vagy legalábbis ha a nő jövedelme kevés, vagy kiesik, pl gyerekvállalás miatt, akkor se kelljen számolgatni a hó végén)

Mostanában pedig ezt elérni nem lehet huszonévesen, tehát valahol érthető hogy a srácok várnának a gyerekvállalással. Természetesen a nőknél meg ketyeg ez a biológiai óra dolog, ezért húszas éveik közepén szeretnének gyereket.

Szummázva, ebben a korban már a 9 év korkülönbség bőven nem gáz (a lány pont kikerül esetleg a fősuliról, és a srác addigra már talán összehozott egy lakást, esetleg valami karriert, tehát van háttér)

2012. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :) de várom még a hozzászólásokat!
2012. máj. 16. 14:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én 19 vagyok, a barátom 28, 9 hónapja vagyunk együtt :)
2012. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az exem 36 éves, a barátnője 21. Már lassan 3 éve együtt vannak. Működik. Az a 9 év ehhez képest semmi. (Mondjuk náluk előny, hogy a pasas nem nagyon vágyik családra, ilyenkor meg azért minél fiatalabb lány/nő a nyerő választás.)
2012. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 vagyok, párom 32...


Nekünk működik:-)

2012. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
26-34, ez csak 8 év, de kiválóan működik. Ha az életfelfogásotok hasonló (nem akar az egyik most azonnal gyereket, a másik meg csak 10 év múlva) akkor miért ne? Két egészséges, fiatal felnőtt ember kapcsolata, teljesen rendben van.
2012. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!