Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden kapcsolatban megesik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatban megesik az ilyesmi?

Figyelt kérdés

Párommal fél éve együtt vagyunk, de pont most van egy holtpontom. Ezt neki nem említettem, de mostanában nem olyan jó vele együtt lenni. Unom magam. Eddig nem fordult elő, nagyon is élveztem a vele eltöltött időt. Szeretem, az nem hűlt ki, és nem is csökkent. Csak néha arra gondolok, jobb lenne, ha nem minden héten jönnék. Vagyis inkább csak egyszer kihagynék egy hetet. Többször nem, mert nagyon hiányzik, ha nem vagyok vele, de most jól esne egy kis pihi. Veletek is fordult már elő ilyesmi f

él év után? A kapcsolatunk elején 4-ből 3 és fél hetet együtt töltöttünk, most a munkám miatt ritkábban tudok csak jönni, hetente 2-3 napra...


2012. máj. 16. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze van ilyen, hogyne. Azt furcsállom, hogy heti 2-3 nap sok, de szerintem csak arról van szó, hogy az a 2-3 nap kötelező jelleggel megy. Ha többet tudnátok találkozni, kisebb lenne a kényszer a találkozásra (mert mindig lehet), így csak akkor vagytok együtt, amikor jól esik. Az ilyen ritka találkozással az a baj, hogy annak a kevésnek muszáj jónak lennie, ezért elég görcsös tud lenni az ember, kényszernek érzi azt, ami örömforrás kellene legyen.
2012. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem előfordul, bár nem jó jel a jövőre nézve. Amikor találkoztok, akkor mi a program? Lehet, kicsit fel kéne dobni az együtt töltött időt, hogy többet kimozdultok, társaságba jártok, nemcsak mindig ketten, mert úgy tényleg átcsaphat hamar unalomba.
2012. máj. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen, még kérdést is írtam akkor ennek kapcsán.

Nem árt egy kis külön töltött idő. Az erősíti a kapcsolatot.

Szerintem nem egyedi az eseted, időnként mindenki elfárad egy kicsit. Azt nem tudom, mennyi idő alatt múlik ez el, de nem hiszem, hogy érdemes vele terhelni a másikat. Én sem beszéltem róla az akkori páromnak, aztán túllendültem rajta.

2012. máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem le is írtad a megoldást: nem kel egymást bújni, nyugodtan hagyjatok ki egy hetet. Időnként meg lehet csinálni. Akik mindig együtt lógnak, azok persze, hogy hamarabb megunják egymást.
2012. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mindkettőtöknek igazat adok:-)


Nemrég halt meg az anyukája, szóval nagyon igyekeztem, hogy eltereljem a figyelmét róla.


Általában közös bevásárlás,közös főzés, néha psezik valamennyit (nem állandóan), beszélgetünk. Kissé távol lakunk egymástól, ő már kinőtt a bulis korszakból, haveri körünk eléggé különbözik mindkettőnknek. Én sem járok el bulizni. Nagy ritkán elmegyünk a közeli városba pizzázni. Sajna, az anyagi keretek nem teszik lehetővé a nagy kiadásokat.


Januárig kell csupán kihúzni, mert akkor ide költözök, addig pénzt keresek.


Nem tudom, azon filózok, hogy kettesben leülhetnénk játszani pl, az is jó lenne. Egy közös érdeklődési kör. Csak ő nem túl türelmes emberke, ha játékról van szó:-)


Én a pihin gondolkodom, kihagynék egy hétvégét:-) Néha jól esik egy kis lazulás:-)

2012. máj. 16. 14:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt velem is. S ne ijedj meg de ha átvészeled, még lesz is.


13 évig voltam párkapcsolatban. De nem lehet fenn tartani állandóan az euforikus állapotot. Lesznek rosszabb napok, de lesznek olyanok, amikor meg fogsz őrülni, ha nem hallod a hangját, nem érintheted meg.


Ez teljesen természetes. Sokan itt szokták elkövetni a hibát, hogy annak vélik, hogy elmúlt már a tűz a szenvedély, s kilépnek belőle.


Még csak most kezdtétek megismerni egymást, még nem mindent tudtok egymásról, nem ismeritek egymás szokásait, igényeit. Most csiszolódtok össze. Új szórakozásokat kell találni, közös programokat. Amiben mind a ketten örömet leltek. Olyan eseményeket, amivel közös emlékeket szereztek. S itt nem a szexre gondolok, mert azok elmosódnak idővel (az kölcsönös örömszerzés), hanem közös emlékek.


S kommunikáljatok egyfolytában, még akkor is ha nincs kedvetek, mert ez sok mindenen átsegít. Nem vagytok gondolatolvasók, néha jobb nyíltan kimondani, mire gondoltok és nem arra várni, hogy a másiknak kell kitalálni. Ez nem szokott működni, még akkor sem mindig, amikor esetleg több éve vagytok együtt.

2012. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:-)


Mindennap beszélünk, sokszor van olyan, hogy legszívesebben ágyba dőlnék, de msnen keresztül, akkor is beszélünk legalább egy órát.

2012. máj. 16. 14:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Túl fogsz jutni rajta, lehet, hogy nem holnap, hanem egy hét múlva, vagy egy hónap múlva. Ha már tartós akkor nyugodtan el kezdhetsz gondolkodni azon, hogy tán nem Ő az "igazi".
2012. máj. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!