Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány most ugy volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány most ugy volt hogy összejövünk. Mit akar? (lent bővebben)

Figyelt kérdés

Ő volt a kezdeményező tök jol elvoltunk, msnen rengeteget dumáltunk

nem volt sok randi de az utolsón smároltunk. aztán msnen azt mondta h van vki akivel együtt volt sokáig és még mindig szereti

azt mondta kaphatok tőle 1 esélyt de adjak neki 1 kis időt.

Most le akar koptatni, vagy csak tényleg idő kell neki?

én még most is SZERETEM!


2009. jún. 26. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet,hogy még nem tudta 100%ig elfelejteni az exet!Szerintem adj neki egy kis időt,de ne sokat mert akkor meg ha ne tán arra a következtetésre jut,hogy mégsem akar téged akkor neked fog fájni jobban a dolog !
2009. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg kell várnod, míg teljesen elfelejti az exet, mert míg a hiányát érzi, addig nem tudná elengedni magát melletted. Beszélgessetek minél többet, h. tudja, te vársz rá.
2009. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
le akar koptatni sztem!
2009. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sztem is leakar koptatni......azert mert en is ugy voltam h egy pasi osszeakart jonni velem....deh akkor nem tudtam mit mondjak neki......akartam is vele lenni meg nem is.......es hat azt mondtam h meg mindig szeretem az exet es addig nem tudok senkivel jarni....de rajottem h mar nem szeretem az exet......es hat azt a pasit akartam lekoptatni.......de ez volt az en esetemben..........azert lehet h komolyan gondolta es ad egy eselyt csk varnod kell ha tudsz!..........sok sikert:)
2009. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szóval most te vagy megtisztelve hogy ad 1-esélyt?!............ én már el is felejtettem volna ezt a csajt a helyedbe.18/F
2009. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd meg neki a kért időt. Velem is volt már úgy, hogy szerettem az exem, és közbe nem bírtam belemenni egy másik kapcsolatba. De azt tisztázd a lánnyal, hogyha nem akar tőled semmit, akkor mondja meg nyíltan.
2009. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez kétesélyes. Vagy le akar koptatni, vagy tényleg kell neki egy kis idő. Ha fontos neked, akkor adj neki egy kis időt, aztán térjetek vissza oda, ahol abbahagytátok.
2009. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Adj neki mindenképp idöt, ne járj utána folyamatosan mert megunja és azt mondja hogy hagyd békén.Néha irj neki hogy azért tudja hogy szereted de ne járj utána mert az idegsitö lesz neki ha mindig a nyomában vagy.
2009. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!