Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok barátnőt szerezni magamnak?

Figyelt kérdés
Pedig jól nézek ki, nem vagyok b*zis páwa, sem kigyúrt állat. Általában kék farmer+egy jó ing amit felveszek. Nem vagyok igénytelen, nem szoktam rendszeresen sportolni, gitározni tanulok, és nem cigizek. 4es az átlagom, nem buktam soha, vannak barátaim, fiúk és lányok, akik bírnak mert jófej vagyok. De mégsem tudok barátnőt szerezni. Lehet, hogy egy kicsit válogatós vagyok, mert ha bulikba megyek, mindegyik lányra úgy tekintek, hogy: "Ez piál, már nem is érdekel. Ez meg cigizik, nem érdekel. Ez túl ronda és igénytelen, nem érdekel. Ez a csaj pedig teljesen hülye, hagyom a francba." 16/F
2012. jan. 21. 23:56
 1/10 Macs1209 ***** válasza:

Hibás a hozzáállásod. Ha változtatsz rajta, akkor fogsz

magadnak találni. És miért nem a csajok keresik a társa-

ságod?

2012. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy buliban az emberek 90%-a "piál", és minimum 60%-a cigizik. Nem kell valakit az alapján megítélni hogy pillanatnyilag épp mit csinál, ha tetszik valaki és csak az a baj vele hogy éppen egy Martini van a kezében, és ezért nem veszed figyelembe, akkor már bocs, de eléggé balf... vagy. Próbálj meg kezdeményezni, elkérni a számát, stb, nyilván egy randin máshogy fog viselkedni.
2012. jan. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első válaszoló az meg a másik dolog... Egy lány sem keresi úgy a társaságomat. Sőt...
2012. jan. 22. 00:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd tényleg kell majd egy lány, akkor nem fogsz olyanokon agyalni, hogy piál-e egy buliban, vagy cigizik-e.

Addig meg a nő csak divatból kell neked, barátocskám, nem gondolod te ezt komolyan.


23F

2012. jan. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van... Most hogy így írtad, belegondoltam.
2012. jan. 22. 00:13
 6/10 anonim ***** válasza:
#4-nél van a pont. Plusz ha sosem kezdeményezel akkor ne csodálkozz hogy nem lesz semmi.
2012. jan. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
00:09-esnel a pont! Nem gondolod ezt te komolyan. Te nem szoktal inni a buliban? Attol, hogy egy csaj megiszik egy-ket pohar valamit, meg nem alkoholista, es lehet, hogy amugy csak felevente iszik. Adj le az igenyeidbol... Elegge el vagy szallva, ha mindenkiben talalsz valami hibat. Mellesleg a nok nem targyak, hogy "szerezni" kelljen oket... Neked nem is azert kell valaki, mert megfogott benne valami, hanem hogy legyen valami szep csaj melletted, akivel villoghatsz. Nem kell meg neked baratno, erned kell meg agyilag par evet.
2012. jan. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne buliban ismerkedj.:) Amúgy tényleg lehetnél kicsit kevésbé előítéletes, persze sokan nem tudják a mértéket..., de különbséget látni kell.
2012. jan. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha kerülnek a lányok, akkor mégse nézel ki olyan jól.
2012. jan. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nehogy meleget csinaljatok belöle :) nekik kell valami a pinába azt ennyi
2020. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!