Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon meg mindig tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meg mindig tetszek neki?

Figyelt kérdés
szoval az van h a suli utolso heten ismerkedtunk meg........termeszetesen nem jottunk ossze:(.....utana messen beszelgettunk nehanyszor es kozbe smseztunk is..............deh mostanaban nem:(......a baratnom megkerdezte tole h hogy allunk meg ijenek..........o azt mondta h sehogy.....es h reg nem taliztunk.........mivel az ish baj h mexxe lakik:(.....es nekem is mondta h kar h nem tudunk talizni...........deh en ugyis ugy erzem h mar nem erdeklem...........mert maskor mindig irt messen is.....deh most nem....ha ir is par szot....meg el sem koszon:(((
2009. jún. 26. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
ez nem tetszés kérdése... ha valaki tetszik az egy életen át is tetszik ha annyira át nem alakul, h ne ismerj rá... más oka van le akar koptatni.
2009. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Le akar koptatni nyilván való,még a vak is látná !Sorry ha ez durva volt de ez az igazság
2009. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Vagy csak simán tudja, hogy a barátnőd és nem akarja az orrára kötni és majd neked elmondani. Én is lány vagyok de sose értettem miért is jó a barátnővel üzengetni. Akkor legalább ne üzengess b@szki.

És ez a deh nagyon irritáló. Árulja már el valaki ez miért trendi meg menő, miért gáz ha valaki tud normálisan írni MAGYARUL? Nem mexxe mert olyan magyar szó nincs és nem deh, mert az meg de. Magyar vagy nem? Akkor beszélj magyarul és légy büszke, hogy magyar vagy! Ne sz@rd el a nyelvet ilyen gagyi angolos ökörségekkel. Nem leszel tőle több. Sőt, értelmes emberek szemében csak kevesebb. De majd rájössz úgyis pár éven belül.

2009. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi akkoor az irasom miatt csak a messengeren megszoktam de probalok le szokni rola.........
2009. jún. 26. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyébként bocsi, amiért letoltalak, de hidd el még egyszer rájössz, hogy milyen igazam is volt. :)

Engem is letoltak egyszer, aztán azóta már normális vagyok. :D Bár nehéz volt leszokni az ilyen marhaságokról, de határozottan megérte. :)

2009. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!

Most lehet lefogtaok pontozni a válaszadási módszerem miatt, de nem bánom, azért vagyok itt,hogy ingyen segítsem az emberek lelki gondain.

Én Tarot kártya vetéssel foglalkozom.

Kivetettem a helyzeted és az jött ki hogy most kb 1hónapig nem fog keresni, majd picit később fel fogja veled venni a kapcsolatot és eléggé 1másra hangolódtok majd ..kb 3hónap mulva egy felajánlást fog tenni feléd, 1konkrét ajánlatot, ami számodra pozitiv!

örülök,hogy pozitivat írhattam!

Majd írj ide, hogy hogy alakult(pár hónap múlva)

2009. jún. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*az előző vűlaszoló vagyok még vmit kihagytam: a jövő hónap közepétől kicsit nyiss felé, kockáztass többet, akkor jó alakalom nyílhat a mélyebb beszélgetésre..de ne "nyomulj2 és a konkrét ajánlatot bízd rá, idő kérdése és meg fogja tenni...
2009. jún. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom az utolsonak......hat naon kivancsi leszek............akkor irni fogok ha igy alakul a hejzet...koszike mindenkinek:)
2009. jún. 27. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!