Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de nem vagyok biztos benne, hogy én is neki, még csak 2hónapja ismerjük egymást, osztálytársak vagyunk. Vajon tetszek neki?

Figyelt kérdés

Már régebb óta ismerem látásból,de csak most ismerkedtünk össze így személyesen.Nagyon aranyos,mindig rámosolyog és jól elvagyunk,de van egy kis probléma.Van egy pasia,aki mellesleg az eggyik ismerősöm/haverom,másfél éve vannak eggyüt,de ez inkább se veled,se nélküled kapcsolat.Főleg azért mert elég sokszor vannak félre értéseik.A lány nem akar komoly kapcsolatot a sráccal,ezt ő maga mondta nekem.Ezeket vehet a tetszés jelének,vagy a lány csak ennyire közvetlen lenne?

Főleg lányok hozzászólását várom,mert nem nagyon értek a gondolkodásotokhoz.:D


2008. okt. 18. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
lány vagyok..ha annyira más kellene neki,akkor lépne,hidd el..
2008. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!