Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért nem jön be nektek a csendes normális srácok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok félénk, nem vagyok gyászhuszár, de nem is ez a társaság bohóca típus. Nem szeretem hallani a hangomat nem nekem kell leni a leghangosabbnak én így érzem jól magam. Most vagyok túl egy szakításon ami nagyon megviselt, állítólag rengeteg nőnek tetszem én ezt nem érzem de az ismerőseim mondják, hogy ez a csaj ezt mondta a másik érdeklődik irántam. De akit én kinézek és tetszek azt mondja mind mikor megismer, hogy csendes normális srác vagy csak unalmas egy kicsit, mit tehetnék ez ellen? Normális válaszokat légy szíves? Nincs ilyen bugyi leszedős dumám :(
2012. máj. 16. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert uncsi vagy? amúgy szerintem ez nem igaz.
2012. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én is ugyanilyen vagyok sajnos.

16F

2012. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Csegi89 ***** válasza:
Unalmasnak találnak, mert éretlen lányokkal ismerkedsz.
2012. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

szvsz a legtöbb lány a rossz fiúkat kedveli. az ilyen atitüddel párositják az izgalmas életet. azért a nem kislányok, tehát a huszonévesek már nem a nagypofájú csávokat kedvelik, akik majd a sitten vagy a sarki klimóban nyomatják az ipart évekkel később. sok csajnak kell már a megbizható, komoly csávó is!


szerintem nem feltétlenül kell hangosnak és feltűnési hóborttal rendelkezni ahhoz hogy legyen csaja egy srácnak. inkább valami kisugárzásnak kell rendelkeznie.

2012. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Így vagyok ezzel én is. Hiába, szabadelvű, kifordult világban élünk...
2012. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pedig a munkám is olyan hogy sokszor van adrenalin, hobbim is olyan, hogy néha elég veszélyes. De tény rossz fiúnak nem lehet nevezni sem nagyképűnek szüleim arra tanítottak ne legyek tiszteletlen senkivel.
2012. máj. 16. 18:42
 7/13 anonim válasza:
engem is ugy neveltek. de mondom sok nő van aki a jó fiú tipust kedveli.
2012. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Persze sok nő.. azért sír itt annyi jófiú.


egyszerűen unalmas vagy a számukra és pont. Nekik kaland kell, te nem tudod ezt megadni nekik. Így ők a gyökereket választják akiket megpróbálhatnak befolyásolni, persze az hogy nem igazán fog menni még a 3. pofon után se értik meg.

2012. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én kifejezetten szeretem a csendes kedves fiúkat ha mellé persze megfelelnek az ízlésemnek. csak az a gond velük, hogy nem mernek kezdeményezni én pedig nem az a fajta vagyok aki odalép egy fiúhoz. ha túljutnának azon hogy köszönnek és odajönnének beszélgetni tökéletesek lennének. szerintem nem vagy unalmas, csak nem nyíltál meg olyan hamar mint ahogy azt a leányzó elvárta volna.
2012. máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én is hasonlóan éreztem magam sokáig! Azt hittem, h unalmas vagyok és a lányoktól is ezt az érzést kaptam vissza. Azt hittem velem van a baj, h nem jó a dumám, gyökérségeket mondok, vagy valami fordítva működik nálam, stb. Aztán megismerkedtem egy csajszival, akivel idestova 4 éve járok. Nem is olyan rég elszólta magát, h a 4év alatt egyszer sem unatkozott mellettem... :)) Nekem ez a tanulság szűrödött le: Olyan csajra legyél vevő, aki vevő rád. Ha unalmasnak tart, akkor az csak azt jelentheti h nem passzoltok, tehát tovább kell lépni. Persze ez csak az én véleményem... :)
2012. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!