Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van a barátomnak?

Figyelt kérdés

A barátom elég szegény csaladból származik, édesapját korán elvesztette az anyukája nevelte. Mi viszont jó módúak vagyunk, ebből nincs is semmi konfliktus viszont a nővérem és a férje is igen tehetősek nagyrészben azért mert sokat örököltek!

Ugyan nem mondja ki és nem is látni igazából de én biztosra érzem hogy a barátom úgymond ezért "átnéz rajtuk" lehet hogy nem szántszándékkal, de neki mindenért amilyen van keserves és írtózatos munkával meg kellet dolgozni ezért nem sokra becsüli azokat akiknek csak úgy az ölükbe pottyant minden!

Én megértem őt is..de tényleg az kevesebb az akinek mindent csak úgy összejött?


UI: nem útája őket vagy ilyesmi csak olyan távolságtartó velük!


2012. máj. 16. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez viselkedés függő, ha henceg azzal amiért semmit nem tett csak annyit, hogy megcsinálták, akkor sokkal többet ér nála egy olyan ember aki maga teremtett elő mindent.
2012. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem hencegnek vele teljesen normálisak...

szerintem az zavarja őt pl: tesómég vettek egy autót úgy az örökségből könnyen...a barátom meg az autójáért több évet gürcölt rengeteg túlóra szombat vasárnap is dolgozott....

2012. máj. 16. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Adj időt neki! Lehet, hogy ő érzi magát rosszul, vagy csak fura neki, mert eddig például olyan emberekkel találkozott csak, akik lenézték, mert dolgozott a dolgaiért. Meg fogja szokni, ez van, senki nem követett el semmi rosszat, sem bűnt, meg fog barátkozni velük.:)
2012. máj. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen érthető a barátod viselkedése. Egy olyan embernek, akinek világéletében keményen kellett dolgoznia mindenért, spórolni, gyűjtögetni, vért és verejtéket nem kímélve megkeresni minden egyes forintot, biztos rossz látni, hogy másoknak ez csak úgy az ölébe hullik...

Szerintem úgy érzi, a nővéredék nem tudják, milyen a kemény munka, és talán nem becsülik meg úgy a pénzt, mint a barátod, aki tudja, milyen évekig spórolni és kuporgatni egy autóra.

De a nővéred nem rossz ember, nem tettek semmit. Szerintem a barátodnak is csak egy kis időre van szüksége, hogy ezt belássa. Talán ha több közös programot szerveznél, ahol mind a ketten ott vannak, és a barátod egy kicsit jobban megismerné a nővéredet, ő is belátná, hogy felesleges távolságtartónak lennie vele, talán még össze is barátkoznak. :)

2012. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dottorre ***** válasza:

Részleteiben igaza van...

Bár ez inkább emberi gyengeség. Sokan nem szeretik azokat, akiknek gyárilag sok pénzük van. Nekem is vannak 28-29éves barátaim akik megtehetik, hogy életükben még 1 percet nem dolgoztak, van lakásuk, autójuk ,és bármit megtehetnek, miközben én görcsölök, hogy fizessem a lakáshitelem és évek óta dolgozom, ettől függetlenül nagyon jó barátok vagyunk, és számíthatunk egymásra bármikor.

2012. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!