Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza volt a barátomnak, hogy azért szakított velem, mert "túl lassan lehet velem haladni"?

Figyelt kérdés

Mondta, nekem amikor szakítottunk, hogy azért szakított velem, mert beszélgettek a haverjával és arra jutottak, hogy velem lassan lehet haladni.

Azt mondta más lánnyal már régen többre jutott volna mint velem. Szerintetek ez normális? Azért szakítani egy lánnyal mert lassan lehet vele haladni??? 16/L


2012. márc. 7. 20:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Van ilyen.
2012. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
megesik...amúgy meg örülj, hogy elhagyott, ha a haverjai így be tudják folyásolni
2012. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
perszee. ez is egy indok. nem szeretett téged, tény. szal nyugi. jobb hogy lelépett.
2012. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el jobban jártál így, mintha szex után dob ki. Egyértelmű, hogy csak a szexre hajt.
2012. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Örülj h elhagyott. Gondolom viszketett a fas.za. Egy normális pasi meg fogja várni míg te is akarod, tartson az bármeddig. Ha ezért kidobott akk nem is szeretett
2012. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

16 évesen én nem igazán arra hajtok, vagy ez baj??

Értem köszönöm! Hát igazából, nem bánom, mert ő meg unalmas volt és csöpögős úgyhogy! ;)

2012. márc. 7. 20:19
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem baj h nem arra hajtasz. Nincs is még ott az ideje. De neki kelett volna. Ha ezért szakított hát magára vessen
2012. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Így-így! ;)) Köszönöm mindenkinek! :)
2012. márc. 7. 20:24
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te egy teljesen korrekt csaj vagy aki nem a mai (dugjuk,szopjunk fűvel fával) tini ideálnak akar megfelelni. Nem tudja h mit veszített veled, mert ritka az ilyen és ha jön 1 olyan srác aki ezt értékeli az meg is fog becsülni hidd el
2012. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Velem is ezért szakítottak XD Merthogy másfél hónapja ugyanott tartunk. Mit várt, hogy szűzen egy hét után dugok vagy mi?
2012. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!