Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi járt a fejetekben akkor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy william kérdése:

Mi járt a fejetekben akkor, amikor megtudtátok hogy a volt párotok összejött valaki mással?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Örültem neki, hogy már nem utánam sír, holott a családja a mai napig miattam piszkálja, hogy miért nem tudott megtartani, mert ilyen meg olyan jó lettem volna neki. Megnyugodott a lelkem, hogy talpraállt, és sikerült túllépnie rajtam, még ha hozzám nagyon hasonló lánnyal is jött össze :-(
2012. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor egy kis féltékenység teljesen természetes reakció. Én mindig "szemmel tartom" az exeim új barátnőit. Nem tudom, miért, de ez valahogy olyan "tudnom kell" dolog. Van, akit nem kedvelek, de van olyan is, aki teljesen szimpatikus ismeretlenül is.

Asszem olyasfajta érzés ez, hogy: kicsit haragszom, amiért új lány van ott, ahol korábban én voltam (elvette a helyem, nagyon dedósan mondva), ugyanakkor nem akarom én vissza azt a helyet... Én legalábbis így vagyok mind2 exemmel. Nem cserélnék az új lányokkal, nem akarom visszakapni az exeimet, de van egy ilyen kis egészséges féltékenység. Szerintem ez mindenkiben megvan, és nincs is ezzel semmi baj. Ez leginkább ösztön.

2012. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan: "Aztaaaaa... most ő komolyan két darab mellel jár???"
2012. máj. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom szegény pasiját.
2012. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!