Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok melyiket választanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyiket választanátok, az új szerelmet, vagy a régi megszokottat?

Figyelt kérdés

Lányok, ha lenne egy nagyon normálisan működő kapcsolatotok, akibe még szerelmesek vagytok, akkor beletudnátok szeretni egy újba???? Egyszerre két pasiba szerelmesek tudnátok lenni???

És melyiket választanátok idővel?



2012. máj. 17. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Már több, mint 6 éve vagyok párommal, szóval itt voltak bőven hullám hegyek és völgyek.

Nem egyszer vonzott más férfi és szerelmes is voltam másba, de mivel jól működik a kapcsolatom minden téren, ezért nem fogok lelépni/nem léptem le és megcsalás sem történt.

Szóval, ha minden flottul megy a kapcsolatomban, akkor egyértelmű maradok. Ha nem, akkor szerintem előbb lépnék, minthogy új szerelem akadjon belém.

2012. máj. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsővel értek egyet. Fellángolások mindig vannak, lesznek, tudni kell őket helyén kezelni. Nekünk abban az időben sok veszekedés volt, és örültem, hogy van egy fiú, aki megért. Szerencsére időben kapcsoltam, hogy ez így nem normális, úgyhogy mondtam a srácnak, hogy inkább hagyjuk a beszélgetést is, és a párommal maradtam.

Ezt egyszerűen tudni kell "átvészelni". Egy idő után az új szerelem is ugyanúgy ellaposodik, nem lehet mindig az újat keresni.

2012. máj. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen maradok a régi kapcsolatban, és el sem tudom képzelni, hogy párhuzamosan másba legyek szerelmes.
2012. máj. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én azon a véleményen vagyok, hogy ha egy kapcsolatban minden oké és nagyon szeretik egymás akkor egyik fél sem lesz szerelmes másban. de ha már a kapcsolatban vmit nem kap meg az egyik fél a másiktól akkor elképzelhető h beleszeret másba akitől azt megkapja. ez nem azt jelenti h nem szereti a párját.
2012. máj. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: ezzel az a baj, hogy a szerelem nem döntés kérdése. A szerelem nagyobb része kémia és hormonális, amit nem tudsz irányítani.
2012. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!