Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejövünk haverom régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mxo kérdése:

Összejövünk haverom régi nőjével, hogy kezeljem a dolgot a haverommal?

Figyelt kérdés

Üdv! Van egy haverom, annak egy régebbi nője, kb 4éve szakítottak, ő volt neki az első, évekig jártak. Most taliztam a csajjal, és úgy néz ki összejövünk. Hogy csak szex, vagy komolyabb, majd kiderül. Szerintetek, ezt hogy lehetne a legkíméletesebben intézni? Úgy érzem haveromat még így is zavarná, de a csajjal meg elég jól kijövünk.


25/F


2012. máj. 5. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Úgy kezeld fiam, hogy áss egy gödröt és temesd bele magad...

Nem tanultad meg a leckét, hogy haver, barát, rokon volt/jelenlegi csaja/pasija tabu?

2012. máj. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
volt pasiméknál ugyanez volt a helyzet. exem kb 3 éve szakított egy csajjal, nem is beszéltek. aztán a legjobb haverja összefutott vele, utána elkezdtek beszélgetni neten. a haver egyből szólt exemnek, ő pedig mondta, hogy nem zavarja. majd mielőtt elhívta volna randira a csajt, megbeszélte exemmel, hogy elhívhatja -e, mert ha zavarja, akkor még most leépíti, amíg nem érez semmit. exemet nem zavarta, és végül együtt voltak 4 szép évig :)
2012. máj. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont, beszéld meg a haveroddal. Ha zavarja, akkor akármilyen jó nő lehet, nem éri meg.
2012. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg a havernak hogy tegnaptól lyuksógorok lettetek :D
2012. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

megbeszélem sráccal,hogy zavarná-e,akartam is,de amíg semmi konkrét nincs addig felesleges..

meg itt ugye előjön az,hogy mennyire haver,mert ha nem olyan mély a dolog..túl lehet élni egy kis mosolyszünetet..bár munkatárs,szóval kerülni nehezebb :)

nehéz dolog..de fiatal vagyok elszalasztani a lehetőségeket,jó dolgokat..stb

2012. máj. 6. 22:13
 6/8 A kérdező kommentje:
azt lefelejtettem,hogy a srác a mostani csajába szerelmes!!
2012. máj. 6. 22:47
 7/8 anonim ***** válasza:

22:13


Semmit se fogsz veszteni ha elszalasztod. Inkább a barátodat válaszd egy nő helyett. Nő sok lesz még az életedben, de barát az állandó!

2012. máj. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

elmondtam neki ma a dolgokat,úgy ahogy vannak,azt mondta,nem tud mit kezdeni most ezzel!

Necces,hogy nemrég dobta ki a csaja(nem akiről szó van)

majd kiderül mi lesz!

De érdekes,hogy volt egy hűvősebb óra,amikor inkább nekem égett az arcom,de utána teljesen úgy telt minden mint azelőtt,poénkodás minden...lehet ,hogy a vihar előtti csend..

2012. máj. 7. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!