Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy van barátom, mégsem hiszek a szerelemben?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2009. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert még nem tapasztaltad meg. de akkor szerintem gondolkodj el, hogy nem csak időpocséklás-e a jelenlegi kapcsolatod.
2009. jún. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor minek a barát, hogy nem vagy belé szerelmes? Hogy egy jót játssz az ő érzelmeivel? Azért attól még, hogy nem vagy szerelmes, vannak érzéseid és nem kéne játszani mások érzéseivel. Egyébként meg divatból van a pasi vagy miért??
2009. jún. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem vagy normális...
2009. jún. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jézusom, dehogy divatból.

Nagyon nagyon szeretem, úgy látszik félreértettetek, de nem csodálom, eléggé rosszul fogalmaztam.

Szóval abban nem hiszek, amikor ígérgetjük egymásnak, hogy majd örökre és ennyi meg annyi gyerekünk lesz, ilyen nagy házunk, aztán meg ha majd megöregszünk..

Szóval ebben. Remélem értitek..

Mire jó ez az ígérgetés és ábrándozás az "örök szerelemről"?

2009. jún. 27. 00:44
 6/8 anonim ***** válasza:
a racionalitással semmi gond. egy idő után elmúlik a szerelem, de ez nem azt jelenti, hogy nem létezik.
2009. jún. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szerelmet minden ember máshogy éli meg. Pl abban, amit itt elkezdtél fejtegetni, én sem hiszek. Sírig tartó, örök szerelem nincs. És a villanyszámlát nem a szerelem fogja kifizetni, és a levest nem a szerelem fogja megfőzni, és takarítani sem a szerelem fog, még ha két szerelmes áradozik is arról, h mi lesz majd X idő múlva.

Én pl sose voltam az a hősszerelmes típus, aki majd' kiugrik a bőréből, ha várja a barátját, meg aki andalogva megáll a presszó előtt, mert éppen AZ a zene szól... Ha érted, mire gondolok. Ezek ellenére mégsem mondom, h divatból vagyok Vele, meg azt sem, h ez nem szerelem. Kicsit más felfogásom van a szerelemről, ami azt illeti, és annyira én sem hiszek benne. Talán azért, mert én 2 láb helyett 3-mal is a földön állok... Túl racionális vagyok. De ettől még szeretem a barátomat, és nem jópofizásból vagyok vele több, mint fél éve már.

Vele képzelem el a jövőm, de mégsem állok neki tervezgetni, meg ilyenek.

Lehet, hogy régen te is sokat csalódtál? Mert talán próbálod így is - talán tudat alatt - óvni magadat.

De szerintem nincs veled semmi baj. :)

22/L

2009. jún. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, ha az ember tudja, hogy nem fog örökké tartani, csak ameddig jól esik. Az viszont baj, ha folyton ez lebeg a szemed előtt. Egyébként én soha nem mondok olyat, hogy "örökké", mert mindketten tudjuk, hogy nem igaz. De attól még lehet nagyon szeretni egymást. Az a normális ha ezt tudod, és mégsem érdekel.
2009. jún. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!