Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon akkor most mit akarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akkor most mit akarhat?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, akivel egész jól elvagyunk mindig. Van barátnője, aki külföldön tanul, de elméletileg a kapcsolatuk- a haverom szerint- már értelmetlen, és hamarosan szakítani tervez (állítólag).

Köztünk egyértelműen szikrázik a levegő, flörtölgetünk gyakran, hülyéskedünk, ésatöbbi, de még semmi konkrét nem történt. Egyszer rákérdeztem, akkor azt mondta, csak haverkodunk, semmi több, bár azért, ennek ellenére néha elkapja az ötperc és olyankor taperol meg nagyon kétértelműen viselkedik, bár lehetséges, hogy csak hülyéskedésből. Mindegy is, a lényeg a végeredmény.

Vajon most akkor mit is akarhat? A hajlandóság bennem száz százalékban megvan a barátságon túli kapcsolatra (mivel az ilyesmit rosszul titkolom, szerintem ezt ő is tudja), és saját állítása szerint is bejövök neki, meg szeret velem beszélgetni, ellenni, hülyülni. De mégis csak haverok.

Mit gondoltok, esetleg van remény még a továbbiakban számunkra? Vagy ő is az a tipikus "majd jó lesz vigasztalódni, ha már nem lesz nőm"-féle pasas?


2012. máj. 17. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod, majd vígaszra lel nálad kis időre. Ha tényleg akarna tőled valamit, akkor lépne. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy talonban tart téged.
2012. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A történethez hozzátartozik, hogy szinte mindig ő keres, ő ír rám chaten, ő hív el akárhová, én nem akarok neki unalmaskodni, pláne, hogy még ugye, hivatalosan foglalt, és a lányok is eléggé kedvelik, nem akarok egy lenni a sok közül. És mégis napi szinten beszélünk, szinte hetente találkozunk- csak mi ketten, bár ezek nem randik.
2012. máj. 17. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a külföldi barátnő nem létezik!
2012. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dehogynem, létezik, és nem külföldi, csak külföldön tanul... Hazajár ő néha, csak ritkán. De a haverom hűséges hozzá. Ha mást nem, testileg biztosan.
2012. máj. 17. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!